چهارشنبه, ۱۳ مرداد , ۱۴۰۰
14:19:42 - پنج‌شنبه 2 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقابله با بهره‌های بانکی نیازمند اقدام قاطع است
مقابله با بهره‌های بانکی نیازمند اقدام قاطع است
گروه اجتماعی- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: باید در خصوص بهره بانکی با قاطعیت وارد میدان شد و تا زمانی که با قاطعیت در هر حوزه‌ای پیش نرویم، کار پیش نمی‌رود.

مقابله با بهرههای بانکی نیازمند اقدام قاطع است

به گزارش ایکنا از اصفهان، به نقل از پایگاه اطلاعرسانی و فرهنگی نماینده ولیفقیه در استان و امام جمعه اصفهان، آیتالله سید یوسف طباطبایینژاد ضمن تشکر از همراهی سازمان تبلیغات اسلامی و همراهی آنها با برنامههای مورد تأکید ایشان بهخصوص در دوره فعلی بیان کرد: باید در خصوص آنچه مورد تاکید مقام معظم رهبری است، با قاطعیت وارد میدان شد، چنانچه در حال حاضر اقدام موثری در برخورد با بهرههای بانکی انجام نشده است.
وی ادامه داد: هر چند که در ایران از لحاظ دینی در سطح دنیا دارای گستره اطلاعاتی فراوانی هستیم، ولی در هیچ جای دنیا شاهد چنین بهرههای بانکی بالایی نیستیم.
نماینده ولیفقیه در استان و امام جمعه اصفهان در ادامه بیان کرد: از سوی دیگر شاهد این هستیم که نوعی اصرار بر تعدد شعب بانکها وجود دارد و واقعا جای تعجب است که چرا در این خصوص تا این حد اصرار میشود و از سوی دولت هم هیچ اقدامی صورت نمیگیرد.
آیتالله طباطبایینژاد تصریح کرد: این وظیفه دولت است که اقدامی به نفع مردم و ملت انجام میدهد و این انتظاری است از جانب مردم که متاسفانه تاکنون در این خصوص اقدام قابل توجهی رخ نداده است.
وی در ادامه تصریج کرد: باید در خصوص بهره بانکی با قاطعیت وارد میدان شد و تا زمانی که با قاطعیت در هر حوزهای پیش نرویم، کار پیش نمیرود.
امام جمعه اصفهان در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت بیحجابی بیان کرد: این امر نیازمند برخوردهای قاطع و مستمر است و نمیتوان کار را رها کرد و در این حوزه نیازمند یک دستورالعمل و برخورد قاطع از جانب دستگاههای متولی هستیم.
نماینده مردم استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در همه جای دنیا هر کسی بر خلاف قانون اقدامی انجام دهد، جریمه خواهد شد و در ایران نیز باید قانون را ملاک عمل قرار داد و در مقابله با بیقانونیها بر اساس آن برخورد کنیم.
در بخش دیگری از این جلسه، نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، آیتالله سید ابوالحسن مهدوی نیز اظهار کرد: متاسفانه در حوزه فضای مجازی تاکنون با قاطعیت برخوردهای لازم انجام نشده و ریشه بسیاری از اقدامات غیر فرهنگی را باید در همین فضای مجازی جستجو کرد.
در بخش دیگری از این جلسه، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: یکی از تاکیداتی که همواره از روز آغاز مدیریت خود بر آن تاکید داشتهام، بر این اصل بوده است که باید ادارات کل سازمان تبلیغات اسلامی در استانها همواره به عنوان بازوی متصل به نماینده ولیفقیه در استان در حوزه فرهنگ باشند.
حجتالاسلام و المسلمین محمد قمی ادامه داد: همراهی این ادارات کل تنها در ادبیات پاسخگو نیست و ضروری است بازوی متصل باشد و حتی به عنوان یک بازوی منفصل نیز کفایت نمیکند.
وی ادامه داد: سازمان تبلیغات اسلامی در تلاش است تا با بهرهگیری از تمامی ابزارهایی که در دست دارد، آنچه را مورد تاکید مقام معظم رهبری است، دنبال کند.

خبر جدید  کادرسازی برای آینده از وظایف اصلی بسیج اساتید دانشگاه‌هاست

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت فرهنگی و اقتصادی کشور نیز بیان کرد: باید مواردی را که مقام معظم رهبری دستور قاطع دادهاند، با جدیت دنبال کرد.
وی در ادامه با تاکید بر لزوم توجه و اهتمام به حوزه فرهنگ و آموزش گفت: باید در حوزه آموزش و پرورش اهتمام داشت، چرا که معلم پایهگذار تمدن است و اگر در خصوص فرمایشات رهبری اهتمام جدی به خرج داده میشد، وضعیت بهتری داشتیم، ولی وضعیت مدارس در شرایط حاضر اصلا قابلیت دفاع ندارد.
حجتالاسلام قمی در ادامه با اشاره به روشنگر و موثر دانستن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تاکید کرد: این موضوع به صورت رسمی در ماه مبارک رمضان توسط این سازمان دنبال خواهد شد، چنانچه عملیات تبلیغاتی ماه مبارک رمضان با محوریت تبیین بیانیه گام دوم را شروع کردهایم.
انتهای پیام


منبع :: http://isfahan.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد