پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰
13:04:49 - جمعه 11 سپتامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه اصفهان ۱۴۰۵ تقدیم شورای شهر شد
برنامه اصفهان ۱۴۰۵ تقدیم شورای شهر شد
یکصد و سی و هشتمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان برگزار شد. در این جلسه لایحه برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵ ازسوی شهردار اصفهان تقدیم شورای شهر شد.

شعار سال: نوروزی با تاکید بر اینکه چشم انداز برنامه اصفهان ۱۴۰۵ شهری زیست پذیر و رقابت پذیر است، افزود: براساس این برنامه، تاب آوری شهری در ابعاد فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و کالبدی افزایش خواهد یافت و بنگاه‌های اقتصادی و کارآفرینان در فضای منصفانه از تجربیات یکدیگر استفاده و به تولید و رونق بخشی شهر کمک خواهند کرد.
وی با بیان اینکه اجرای برنامه اصفهان ۱۴۰۵ باعث ایجاد هماهنگی، هم سویی و هم افزایی در مدیریت شهری می‌شود، تصریح کرد: قلمرو برنامه اصفهان ۱۴۰۵ کل مدیریت شهری اصفهان را در بر می‌گیرد.
شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: این برنامه دارای شفافیت زیاد بوده و برای نخستین بار از اسناد پشتیبان برخوردار است.
وی از برنامه اصفهان ۱۴۰۵ به عنوان برنامه‌ای نتیجه محور و سنجش پذیر یاد کرد و اظهار امیدواری کرد: با اجرای دقیق آن در طول پنج سال شاهد رشد همه جانبه و زیست پذیری شهر باشیم.
نوروزی افزود: برنامه راهبردی اصفهان ۱۴۰۵ به عنوان ششمین برنامه پنج ساله شهر در سایت شفافیت شهرداری بارگذاری شده و شهروندان می‌توانند آن را مشاهده کنند.
شهردار اصفهان گفت: در توافقی که دوره گذشته شهرداری برای خرید اتوبوس‌ها شکل گرفته بود هیچ وجهی مبادله نشده و از نظر حقوقی قرارداد جاری نشده بود.

*تحقق بودجه‌ها و رونق عمران در شرایط سخت حاکم بر کلانشهر‌ها
وی با بیان اینکه شهر اصفهان در شرایطی که بسیاری از شهر‌ها با چالش مواجه بود بودجه‌ها را محقق و پروژه‌های مختلف خود را به خوبی پیش برد، ادامه داد: این یعنی یک مدیریت فعال و مدیریت موثر و موفق که دارای دیپلماسی قوی شهری بوده که با توسعه همه جانبه فعالیت‌ها به گونه‌ای عمل کرده که در حوزه خدمات رسانی به مردم حتی یک روز نیز شهر با اخلال مواجه نشده است.
شهردار اصفهان ضمن تاکید بر عدم توقف خدمت رسانی بدون حتی یک روز وقفه حتی در شرایط اتفاقات آبان ماه سال گذشته، تاکید کرد: شهر در طول سه سال گذشته یک روز نیز تحت تاثیر حوادث و اتفاقات کشور در امر خدمات رسانی دچار اخلال نشده است، با فعال کردن حوزه عمران و هزینه کردن بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در یک سال نه تنها پروژه‌ها نخوابید بلکه حتی به اشتغالزایی نیز کمک کردیم.
وی با اشاره به تحقق آرزوی ۴۰ ساله میراث برای پیاده راه سازی چهارباغ و رسیدن چهارباغ به آرامش کنونی، گفت: همچنین آرزوی ۲۰ ساله همه مدیران برای احداث رینگ چهارم تحقق پیدا کرده است و نتایج دسترنج فعالیت‌های سه ساله در سال چهارم دارد یکی پس از دیگری خود را نشان می‌دهد و این قدر حجم اتفاقات زیاد است که تا پایان سال می‌توان هر هفته، یک چند افتتاح داشته باشیم.
نوروزی با بیان اینکه اگر شورای شهر مسائلی را مطرح کند، تذکراتی بدهد و سوال بپرسد حق مسلم هر عضو شورای شهر است و شورایی فعال است که این مسائل را داشته باشد، اضافه کرد: ورود اتوبوس‌های جدید به شهر اصفهان طی هفته‌های گذشته یکی از خدمات ارزنده‌ای بود که با تبلیغات مناسب و حضور وزیر راه و شهرسازی تقدیم مردم شد.

خبر جدید  توسعه همکاری‌های علمی دانشگاه اصفهان با سازمان صمت استان

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری روستانیوز، تاریخ انتشار ۱۷ شهریور ۹۹، کد خبر: ۸۶۳۹، www.rustanews.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد