یکشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۳۹۹
21:33:11 - دوشنبه 11 نوامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۵ درصد از شرکت کنندگان موفق به کسب گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی کشور
۹۵ درصد از شرکت کنندگان موفق به کسب گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی کشور
فرمانده نیروی زمینی سپاه: امروزه نیروی زمینی سپاه به تجهیزات نظامی مدرن مجهز شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ رضا کچوئیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفت:  مشمولان آزمون اصلح ورودی سال‌های ۹۶ و ۹۷ و افراد باقی مانده از سال ۹۵، ۱۵ هزار و ۹۰۸ نفر هستند که از این تعداد شرکت کننده نزدیک به ۹۵٫۴ درصد موفق به کسب گواهی صلاحیت‌های حرفه معلمی شدند.
سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه کمتر از ۵ درصد از مهارت‌آموزان موفق به کسب گواهی صلاحیت‌های حرفه معلمی نشدند افزود: پایان آذر ماه سال جاری زمان برگزاری آزمون جبرانی برای این تعداد مهارت‌آموز است.
وی با تأکید بر پایش و رصد صلاحیت حرفه‌ای افراد برای ورود به آموزش و پرورش گفت: همچنین شرکت کنندگان می توانند برای اعتراض به نتایج اعلام تا ۳۰ آبان ماه از طریق سایت مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان ثبت کنند. کچوئیان گفت: برای جبران نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش براساس اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، دانش آموختگان علاقمند به حرفه معلمی از سایر دانشگاه‌های کشور پس از گذر از مراحل آزمون استخدامی، مصاحبه و گزینش با ورود به دانشگاه فرهنگیان و گذراندن دوره‌های مهارت‌آموزی می‌توانند وارد این حرفه شوند.
وی ادامه‌داد: پس از پایان دوره‌های مهارت‌آموزی و گذر از آزمون اصلح، مهارت آموزان با دریافت گواهینامه صلاحیت‌های حرفه‌ای می توانند به افتخار معلمی نائل آیند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کچوئیان گفت: مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان فقط پاسخگوی اعتراض‌هایی خواهد بود که مهارت آموز در سامانه ثبت اعتراض درج کرده باشد..
وی  در سفر به اصفهان علاوه بر بازدید از بخش های مختلف دانشگاه فرهنگیان و گفتگو با دانشجویان از عملکرد مجموعه های مختلف این واحد دانشگاهی در استان اصفهان ابراز رضایت کرد. ۹۵ درصد از شرکت کنندگان موفق به کسب گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی کشور ۹۵ درصد از شرکت کنندگان موفق به کسب گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی کشور ۹۵ درصد از شرکت کنندگان موفق به کسب گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی کشور ۹۵ درصد از شرکت کنندگان موفق به کسب گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی کشور ۹۵ درصد از شرکت کنندگان موفق به کسب گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی کشور ۹۵ درصد از شرکت کنندگان موفق به کسب گواهی صلاحیت حرفه ای معلمی کشور
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  معرفی سرپرست جدید فرمانداری برخوار
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد