دوشنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۹
12:01:16 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۰ درصد تسهیلات اشتغالزایی اصفهان پرداخت شده است
۹۰ درصد تسهیلات اشتغالزایی اصفهان پرداخت شده است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: ۹۰ درصد تسهیلات اشتغالزایی اصفهان به پشتیبان های مشاغل خانگی پرداخت شده است. به گزارش ایسنا، محسن نیرومند در جلسه شورای هماهنگی تعاون اردستان، اظهار کرد: ایجاد اشتغال در کشور و شهرستان ها بستر مناسبی نیاز دارد که اکنون دولت در نظر دارد سیاست های مربوط […]

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: ۹۰ درصد تسهیلات اشتغالزایی اصفهان به پشتیبان های مشاغل خانگی پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا، محسن نیرومند در جلسه شورای هماهنگی تعاون اردستان، اظهار کرد: ایجاد اشتغال در کشور و شهرستان ها بستر مناسبی نیاز دارد که اکنون دولت در نظر دارد سیاست های مربوط به اشتغال را برای نخستین بار در کشور اجرا کند.

وی با بیان اینکه بیشتر بیکاران تحصیلکرده ها هستند، افزود: نرخ بیکاری در افراد زیر دیپلم فقط ۹ درصد بوده و ما در این مورد مشکلی نداریم، بلکه مشکل اصلی در مورد افراد تحصیلکرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به نرخ بیکاری در استان، اظهار کرد: نرخ بیکاری در استان اصفهان ۱۳٫۷ است و تمام تلاش مجموعه برای کاهش میزان بیکاری است.

نیرومند با بیان اینکه تمام تلاش ما کاهش میزان بیکاری است، تصریح کرد: سهم طرح کارورزی چهار هزار و ۱۲۵ نفر است که آن را بین شهرستان‌ها توزیع کردیم.

وی ادامه داد: استان اصفهان یک میلیون و ۱۰۰ هزار بیمه شده دارد که بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر بیمه شده اجباری هستند. با وجود بحث مشکل نرم‌افزاری به وجود آمده ۱۱۰ قرارداد بیشتر نتوانستیم منعقد کنیم با این حال رتبه دوم کشوری در اجرای این طرح داریم و امیدواریم این رشد تصاعدی باشد تا بتوانیم این طرح را تکمیل کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین اعتبار مشاغل خانگی استان اصفهان را ۵۴ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: ۹۰ درصد تسهیلات اشتغالزایی اصفهان به پشتیبان های مشاغل خانگی پرداخت شده است.

خبر جدید  شب قدر، شب تعیین سرنوشت است

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد