یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
12:35:06 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران
۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران
نهم دی ماه روزی بود که دنیا خیره به عظمت ملت ایران شد و اصفهانی ها یک روز زودتر با بصیرت به وقایع بیعتی دوباره با ولایت فقیه و رهبری داشتند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ،مرکز اصفهان ؛غروب بود زمان پخش خبر عصرگاهی تلویزیون اصفهان ،که با آتش کشیدن خودرو همکاران میخواستند به گمان واهی خودشان صداوسیما را تسخیر کنند ،آنها آشوب های خیابانی را به صدا وسیما رسانده بودند ؛”آبی که در هاونگ کوبیده شد”.
شهر در هیاهوی عده ای دست نشانده بود که میخواستند با بهانه تقلب در انتخابات و ایجاد آشوب نظام پر قدر جمهوری اسلامی ایران را برچینندو پشت شان به مزدوران غربی و شرقی گرم بود.
فتنه گری در همه ابعاد
اگر چه فتنه گرها ،آشوب های خیابانی راه می انداختند و به جان و مال مردم افتاده بودند اما ، حضور شان در راهپیمایی ملی ایران شکل دیگری گرفت ، روز ۱۳ آبان شعارهای انحرافی سر دادند و به مقدسات انقلابی ایرانیان توهین کردند.
و ۱۶ آذر همان سال ،و با جسارت به خیمه ابا عبدالله الحسین (ع)،به روز عاشوار این صبر ملت را لبریز کردندو شد آنچه شد.
و نتیجه آن انفجار خیره کننده ، حماسه ۹ دی بود؛ حماسه ای که سه روز پس از جسارت به عاشورا و عزای اباعبدالله سراسر ایران را فرا گرفت و یک باردیگر نشان داد که مردم ایران اسلامی فارغ از دسته بندی های سیاسی و مشکلات و کاستی ها، اما درپایبندی به اسلام، انقلاب و ولایت فقیه با هیچ کسی تعارف ندارند.
فتنه در ۹ دی مرد
حرکت خود جوش مردم ، در این روز بود که قریب به اتفاق تحلیلگران سیاسی و سران کشورهای غربی و فتنه گران شوکه شدند. آنان هرگز تصور نمی کردند که ۹ دی روز تشییع جنازه فتنه باشد.
تظاهرات عظيم ملت ايران براي محكوميت حرمتشكني در عاشوراي حسيني در حالي روز۹دی سال ۸۸ بود که ۱۷ استان همچون استان ما اصفهان این آئین را یک روز زودتر یعنی ۸ دی ماه برگزار کردند.
نهم دی ماه حماسه بی سابقه و پرشکوهی رقم خورد که خواب را از چشم گستاخان فتنه گر گرفت و همچون پتکی مرگبار، بر سر فتنه فرود آمد و آن را ضربه مغزی کرد. همه مردم به عشق ولایت فقیه و رهبری بدون در نظر گرفتن عقاید سیاسی و حزبی در حماسه با شکوه ۹ دی شرکت کرده بودند. درایت رهبری بصیرت مردمی
نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مؤمن و غیرتمند ایران در این حماسه باشکوه، چنان تجلی یافت که به فرموده مقام معظّم رهبری: «اگر صدها بار هم برای نعمت هوشیاری این ملّت سجده شکر به جای آورده شود، باز هم کم است. حماسه ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت؛ محاسباتی که با همکاری و برنامه ریزی عده ای اقلیت در داخل از روی بغض و کینه شکل گرفته بود اما در این روز حماسی یک بار دیگر امّت اسلامی با بصیرت عمل کرد و دشمنان نظام مأیوس شدند.»
بدون شک اگر درایت و بصیرت رهبر معظّم انقلاب و همراهی و هوشیاری مردم نبود و آنان با ولایت فقیه همراه نمی شدند، آتش فتنه به این زودی ها خاموش نمی شد و پیامد منفی بیشتری را برای کشورمان به دنبال داشت.
روز نهم دی روزی است که مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز، نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می دارند و در نهایت روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام (ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند. نهم دی ماه یک هزار و سی صد و هشتاد و هشت، جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام اسلامی بود.
انتخابات بهانه فتنه گران
شاید علت اصلی شکل گیری حماسه ۹ دی در ظاهر تقلب انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ بود اما در واقعیت کسانی که در انتخابات شرکت نکرده بودند و یا اگر هم رأی دادند، مقصود دیگری داشتند، قصدشان انتخاب رئیس جمهور نبود. مخالفان جمهوری اسلامی ایران بر این عقیده اند که فضای سیاسی ایران در همة زمینه ها برای بهره برداری و عملیاتی کردن الگوهایی چون انقلاب رنگی آماده است.
در فتنة سال ۸۸ تعدادی از خواص مردود، که در انتخابات ریاست جمهوری شکست خورده بودند، طغیان کردند؛ همه چیز و همه کس را متهم نمودند و حتی حاضر شدند با دشمنان قسم خورده نظام همسو و همراه شوند و به طور مستقیم از بیگانگان خط بگیرند و به نسخه های آن عمل کنند و تا حد براندازی نظام پیش روند و کشور را به اغتشاش بکشانند و به قتل و غارت دست بزند، یا از فتنه انگیزان و غارتگران حمایت کنند و با سخنان دو پهلو و غیر شفاف، فتنه گران را حق و خواسته هایشان را مشروع و قانونی جلوه دهند تا زمینه را برای فتنه گران مساعد سازند. اما رهبر معظّم انقلاب هوشیارانه و با صلابت و با اقتدار درست یک هفته بعد از برگزاری انتخابات در خطبه های نماز جمعه، آب پاکی را روی دست ناپاک امریکا و صهیونیست ها و بدخواهان داخلی ریختند و در بیاناتی نقشه دشمن را نقش بر آب کردند. ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران ۹ دی روز محو فتنه و فتنه گران
منبع :: http://isfahan.iribnews.ir

خبر جدید  تشییع پیکر پاک شهیدان هوانیروز حادثه چهارمحال و بختیاری در اصفهان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد