سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
2:42:37 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹ دی انسجام مجدد نیروهای انقلابی را به تصویر کشید
۹ دی انسجام مجدد نیروهای انقلابی را به تصویر کشید
سمیرم، اصفهان- ایرنا- امام جمعه سمیرم گفت: فتنه آمریکایی سال ۸۸ که در پی آن حماسه مردمی نهم دی ماه شکل گرفت عامل انسجام مجدد نیروهای انقلابی با محوریت ولایت فقیه بود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیف الله دهقانی فیروزآبادی روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نهم دی ماه مردم سمیرم در جوار گلستان شهدای این شهر افزود: یکی دیگر از دستاوردهای مهم نهم دی، انسجام، وحدت، همدلی و یکپارچگی مجدّد مردم ایران اسلامی بود.
وی اظهارداشت : راهپیمایی نهم دی، نقش معجزه آسایی در پیوند دوباره دل ها و جان ها ایفا کرد چرا که به لحاظ شرایط خاص انتخابات دهم ریاست جمهوری، تبلیغات و جوسازی گسترده و سو تفاهم های ایجاد شده اختلاف، چند دستگی، مشاجره ها و نزاع های فردی و اجتماعی صفوف متحد و منسجم مردم را به شدت تهدید کرده بود.
امام جمعه سمیرم با تاکید بر هوشیاری و بصیرت خواص و نخبگان جامعه تصریح کرد: نخبگان باید جلودار بصیرت و هم افزایی انقلابی باشند نه اینکه در زمین دشمنان بازی کنند و بازی بخورند و افکار عمومی را منحرف کنند.
وی خاطرنشان کرد: فتنه آمریکایی ۸۸ با حضور مردم در ۹ دی ماه همان سال تمام شد و این یعنی اینکه ۹ دی ایستگاه پایانی فتنه ۸۸ بود اما ۹ دی پایان همه فتنه‌‌ها نیست و دشمن همچنان به دنبال ضربه زدن به ملت مقاوم ایران است و دست بردار نیست.
دهقانی فیروزآبادی بازخوانی عبرت ‌ها و درس‌ های فتنه آن سال را ضامن هوشیاری و بیداری دایمی ملت دانست و گفت: مردم باید بدانند هنوز هم هستند کسانی که در داخل آگاهانه یا از سر غفلت آمریکادوست و غربگرا هستند که باید با بصیرت همواره مراقب اعمال این عده باشیم.
وی ادامه داد: با تلاش جهادگونه و همگانی، ظرفیت‌های نظام اسلامی در غلبه بر چالش‌ها و بحران ‌سازی‌ های شبکه پلید امریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه و تبدیل تهدید به فرصت‌ های تعیین کننده، روز به روز ارتقا یافته و اقتدار همه‌ جانبه و بازدارنده آن تضمین‌کننده روند تکاملی انقلاب خواهد بود.
امام جمعه سمیرم با اشاره به قرارگرفتن انقلاب در چهلمین سالروز فتح و شکوفایی خود افزود: جوانان مومن و انقلابی امروز بیش از گذشته باید هوشیار باشند و در راه تعالی دین و وطن، با کسب معرفت و علم بکوشند.
۷۱۴۷/۶۰۲۶/

خبر جدید  ایجاد میز خدمت، کاغذبازی اداری در ثبت احوال اصفهان را حذف کرد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد