به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، سردار علی فضلی ظهر امروز یکشنبه در راهپیمایی ۹ دی اصفهان با بیان اینکه شهدا حق بزرگی به گردن ملت ایران دارند، اظهار کرد: امروز همه برای عهد و پیمان دوباره با امام امت و رهبر معظم انقلاب به میدان آمدهاند و بار دیگر ندای برادری و وحدت خودشان را برای دفاع از دین خدا در این میعادگاه مهم بهمیدان آوردهاند.

وی افزود: در تاریخ اسلام آمده با رحلت رسول اکرم(ص) گروهی به اسم سقیفه بهدنبال این بودند حق امامت و خلافت را از حضرت علی(ع) سلب کنند، کودتاچیها و براندازها در آن صحنه به میدان آمدند تا حضرت را برای بیعت به مسجد ببرند، شهیده صدر اسلام حضرت فاطمه (س) به همراه حسنی (ع) به درب خانه خواص رفتند و از آنها دعوت کردند تا با حضرت بیعت کنند.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) خاطرنشان کرد: این بیعت ۲ نشانه داشت، نشانه نخست این بود، کسانی که برای بیعت به میدان میآیند یک اینکه باید سر خودشان را بتراشند و دوم شمشیرها را بالا نگاه دارند، اما در روز نخست و روز دوم دعوت کسی نیامد و در روز پنجم ۱۱ نفر برای بیعت به میدان آمدند.

وی تصریح کرد: دیری نگذشت که چهارمی و هفتمی از بیعتکنندگان بیعتشکنی کردند و در برابر امام ایستاده و جنگهایی را بر مردم تحمیل کردند، سیفالاسلام به واسطه متامع دنیوی و فرزندانش عهدشکنی میکند، جنگهایی را به امام تحمیل میکنند و در آن جنگها غنیمتهایی را به دست می آورند.

سردار فضلی بیان کرد: مردم ایران اسلامی، آیا در ۹ دی در مقابله و مواجه با فتنهگران تقسیم غنیمت شد، یا نه مردم شریف ایران اسلامی در عهد و پیمانشان با نائب امامزمان(عج) از همه سرمایههایشان گذشتند و همه داشتههایشان را به میدان آوردند و با جانهای مقدس خودشان در معامله با خدا و اطاعت محض از امام زمان(عج) آمدند و با همه داشتههایشان اطاعت کردند تا سقیفهای دیگر تکرار نشود.

خبر جدید  معوقات بانکی بانک رفاه در استان اصفهان به یک درصد رسید

وی گفت: مردم در هر یک از عرصههای مجاهدت از هم سبقت گرفتند و در این ادعا ۲۳ هزار شهید استان اصفهان گویا است، در سال ۸۸ که حضور گسترده مردم ایران اسلامی در انتخابات عظمت و شکوهی را خلق کرد، گروهی فتنهگر، سران فتنه و عناصر غربطلب و غربزده و وابسته به غرب که نفوذیهای غرب بودند، با برنامهریزی و پیش بینی قصدشان این بود به نظام آسیب بزنند.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) اظهار کرد: انتخابات باشکوه ۸۸ را بر مردم زهر کردند، امام راحل میفرمایند انقلاب اسلامی ۳ پایه دارد، نخست قرآن، عترت و مردم شریف ایران، دشمن میخواهد بین این مردم ایجاد فاصله و شکاف کند، آنها برنامهریزی کردهاند و در آن زمان سازمان فتنه گفت اگر رای نیاوردند بگویند تقلبی صورت گرفته است.

وی افزود: آنها خودشان را برای حضور در خیابان آماده کرده بودند و در سازماندهی خیابان از میدان راهآهن تا تجریش عناصر خود را به میدان آوردند و نماد سبز اموی را آورده و میخواستند ایجاد شکاف بین مردم داشته باشند، آنها سازماندهی کردند، روز نخست اندکی آمده بودند و روز دوم کاملتر شدند.

سردار فضلی خاطرنشان کرد: در حالی که مردم همچنان در حال رایدهی در انتخابات بودند یکی از کاندیداها ظهر روز انتخابات میگوید من پیروز این انتخاب هستم، با کدام ساز و کار وقتی مردم هنوز آراء خود را به صندوق میریزند چنین ادعایی دارند، وقتی آراء آنها کافی نبود مردم را به خیابان کشاندند، این سازماندهی برای ایجاد شکاف میان مردم بود.

وی تصریح کرد: روز ۲۵ خرداد سران فتنه در خیابان انقلاب به سمت میدان آزادی هدایت راهپیماییکنندهها را برعهده گرفتند، با بیان اینکه تقلبی صورت گرفته و مردم را در برابر نظام قرار دهند اما مردم فهیم و بصیر که ساز و کار قانون انتخابات را میدانند پاسخ آنها را دادند.

خبر جدید  ارتش وارد تشکل‌های سیاسی، احزاب و جناح‌ها نمی‌شود

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) بیان کرد: اینها به دنبال کشته سازی بودند تا گروهی کشته شوند و آنها را پیراهن عثمان کنند، به مراکز دولتی، پایگاههای بسیج و به حوزه مقداد حمله کردند تا دستشان به سلاح برسد، سربازی که نگهبان حوزه است، التماس میکند من سرباز هستم به من حمله نکنید، سنگپراکنی کرده و تلاش میکنند وارد حوزه شوند و در نهایت نمیتوانند شروع به تیراندازی میکنند.

وی گفت: فتنهگران به سمت جوانی که در حال هجمه به حوزه بسیج است تیراندازی میکنند، زمانی که پلیس بین آنها شکاف ایجاد میکند وسیلههای ۲۲ پلیس موتورسوار را آتش میزنند و پلیس را مورد هجمه قرار میدهند و حوزه را به آتش میکشند، آن روز ناامنی را در تهران حادث کردند، ۲۹ خرداد رهبر معظم انقلاب خطبه خواندند و دعوت به وحدت کردند.

سردار فضلی افزود: رهبر معظم انقلاب فرصت بیشتری را برای شکایتهاآنها پیشبینی کردند، تصور بر این بود اینها اگر روح اسلامی و ملی داشتند آن روز ختم همه مسائل بیانات تعیینکننده رهبر معظم انقلاب بود، اما روز بعد و در ۳۰ خرداد فاجعه بدتری را به مردم تحمیل کردند.

وی افزود: ۸ ماه در تهران به اندازه ۸ سال دفاعمقدس انرژی گرفتند، هر شب بیش از ۱۰۰ هزار بسیجی در ۸ ماه شبانهروز تلاش کردند، قطعهای دیگر همانند دفاعمقدس رخ داد و مردم شریف در مسجد و مدارس بسیجیان را پشتیبانی میکردند، هر روز از یک مسیری عرصه را تنگ میکردند، تا شب تاسوعا و روز عاشورای حسینی از مظلومیت مردم سوءاستفاده کرده و درگیری را به کف خیابان آوردند.

خبر جدید  وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی:کودکان و نوجوانان،هویت سینمای ایران هستند

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) خاطرنشان کرد: قرآن را پاره میکنند، درود خدا بر مردمی که اطاعت امر ولیفقیه کردند و در روز ۹ دی همه مردم ایران به میدان آمدند و طومار فتنه را بسته و خاموش کردند، مانند آبی که روی آتش ریخته شود، مردم سیلآسا سرازیر شدند، اما نباید از دشمنی دشمنان غافل شویم و ممکن است فتنههای جدیدی را به بار آورند.

وی تصریح کرد: روز ۹ دی ایامالله و نقطه عطفی در تاریخ انقلاب ما شد، ۹ دی روز مایوس کردن دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب بود، روز ۹ دی بیعت مجدد با انقلاب و نه گفتن به سران فتنه است.

سردار فضلی بیان کرد: ۹ دی روزی برای خیزش امت بود، ۹ دی صدای لبیک یا حسین (ع) امت به آسمان رسید. از دشمنی دشمنان آمریکایی و همپیمانان آنها نباید غفلت کنیم، رهبر معظم انقلاب در دیدار خانواده شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم بیاناتی را داشتند، ایشان فرمودند ملت ایران بیداری خود را حفظ کنند و اینکه آمریکاییها گفتهاند چنان و چنین میکنم ممکن است فریب باشد.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: همه باید حواسشان را جمع کنند و ما باید بیدار باشیم، ممکن است جنجال کنند و نقشه اصلی آنها در سال ۹۸ باشد، توصیه من به همه جوانان این است که به دشمن پهلو ندهند. در سال ۹۶ به بهانههای گرانی و تورم فتنه کردند، اینها واقعیت است اما مردم با آنها مقابله و مواجهه کردند.