جمعه, ۱ بهمن , ۱۴۰۰
12:14:43 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۲ قطعه بسته بندی شده سانحه هوایی در حال انتقال به پایین است
۳۲ قطعه بسته بندی شده سانحه هوایی در حال انتقال به پایین است
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: تعداد ۳۲ قطعه بسته بندی شده در حال انتقال به پایین است و این قطعات الزاما پیکر محسوب نمی شود. محسن مومنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص آخرین وضعیت هواپیمای سقوط کرده در منطقه اظهار کرد: در حال حاضر کوه به دو قسمت تقسیم شده است چهار […]

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: تعداد ۳۲ قطعه بسته بندی شده در حال انتقال به پایین است و این قطعات الزاما پیکر محسوب نمی شود.

محسن مومنی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص آخرین وضعیت هواپیمای سقوط کرده در منطقه اظهار کرد: در حال حاضر کوه به دو قسمت تقسیم شده است چهار نفر از نیروها تعدادی از قطعات را به سمت بیده می آورند و ۱۶ نفر از نیروها قطعات دیگر را به سمت سی سخت پایین خواهند آورد.

وی افزود: عملیات انتقال پیکرها به سمت پایین آغاز شده است، اما شرایط آب و هوایی بسیار نامساعد است و واقعا شرایط نقل و انتقال سخت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ادامه داد: تعداد ۳۲ قطعه بسته بندی شده در حال انتقال به پایین است و این قطعات الزاما پیکر محسوب نمی شود. 

مومنی تاکید کرد: ۴۰ نفر از نیروهای زبده نیز از سمت سی سخت در حال صعود هستند که هم به افرادی که به سمت پایین در حال حرکت اند  کمک خواند کرد و همچنین قرار است در کمپ امشب جایگزین شوند.

وی خاطرنشان کرد: امروز با توجه به شرایط آب و هوایی قطعا بالگرد نمی تواند در آن منطقه حضور داشته باشد، اما بالگردها آماده هستند تا زمانی که کوهنوردان به یک مکان مناسب برسند آنها را به پایین ببرند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  قفل تربیت فرهنگی با کلید کمک باز می‌شود

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد