جمعه, ۱۲ آذر , ۱۴۰۰
9:28:16 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۹ طرح کشاورزی و دامپروری در تیران وکرون افتتاح شد
۲۹ طرح کشاورزی و دامپروری در تیران وکرون افتتاح شد
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، محسن حاج عابدی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون در آیین افتتاحیه پروژه های کشاورزی این شهرستان اظهار کرد: شهرستان تیران و کرون طی سه سال گذشته رتبه نخست افتتاح پروژه و میزان اشتغال را در کل استان داشته است. وی افزود: ۲۹ طرح کشاورزی و دامپروری […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان تیران و کرون، محسن حاج عابدی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون در آیین افتتاحیه پروژه های کشاورزی این شهرستان اظهار کرد: شهرستان تیران و کرون طی سه سال گذشته رتبه نخست افتتاح پروژه و میزان اشتغال را در کل استان داشته است.

وی افزود: ۲۹ طرح کشاورزی و دامپروری با اعتباری افزون بر ۱۴۰ میلیارد ریال و با ایجاد ۱۱۴ فرصت شغلی همزمان با دهه فجر در شهرستان تیران وکرون افتتاح شد که ۵۰ درصد هزینه های پروژه از بخش خصوصی و مابقی از تسهیلات صندوق حمایت ملی است.

 مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تیران و کرون ادامه داد: پروژه گلخانه ای “سداد فدک” یکی از بزرگترین پروژه های گلخانه ای شهرستان است که در فضایی به وسعت ۲۳ هزار متر مربع و با هزینه ای بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال احداث شده و زمینه اشغال ۴۰ نفر را نیز فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه پروژه های گلخانه ای این شهرستان روبه افزایش است، تصریح کرد: شهرستان تیران و کرون رتبه نخست تعداد گلخانه های سبزی و صیفی را در اصفهان دارد و با توسعه زیر ساخت ها از جمله گاز رسانی به این مراکز، میزان اراضی زیر کشت افزایش می یابد.

حاج عابدی اضافه کرد: ۲۰ درصد از تولیدات گلخانه ای این شهرستان به دلیل مرغوبیت کالا به کشورهای همسایه صادر می شود که برند سازی این محصولات از اهمیت خاصی برخوردار است و باید تولیدکنندگان نسبت به مرغوبیت کالا توجه داشته باشند.

وی با اشاره به اجرای لوله گذاری در انتقال آب گفت: اجرای طرح لوله گذاری انتقال آب، منجر به کاهش اتلاف آب و افزایش بهره وری می شود که طرح انتقال آب به طول پنج کیلومتر در روستای قلعه موسی خان یکی از طرح های آبرسانی و انتقال آب به وسیله لوله است که در دهه فجر به بهره برداری رسید.

خبر جدید  همکاری با روس‌ها برای کاهش مصرف آب

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد