شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
1:49:00 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۵۳ دقیقه خاموشی برای مشترکان برق استان
۲۵۳ دقیقه خاموشی برای مشترکان برق استان
خاموشی های برق استان اصفهان برای هر مشترک به ۲۵۳ دقیقه رسیده است .

253 دقیقه خاموشی برای مشترکان برق استانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما ،مرکز اصفهان ؛ مدیر امور برق نواحی شرکت توزیع برق اصفهان امروز در نشست خبری یکی از مهمترین سیاستهای شرکت توزیع برق را کم کردن خاموشیهای مشترکان دانست و گفت: از ابتدای امسال تاکنون میزان خاموشی های برق به میزان ۲۵۳ دقیقه برای هر مشترک رسیده است.
حمیدرضا سلطانی میزان خاموشی های مشترکان را سال گذشته ۳۸۳ دقیقه برای هر مشترک اعلام و پیش بینی کرد : تا سال ۱۴۰۴ این خاموشی ها به کمتر از ۳۰دقیقه برای هر مشترک برسد.
وی با اشاره به رشد ۵۷درصدی آمار جذب مشترکان جدید عادی و دیماندی مدیریت برق نواحی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل گفت: امسال حدود هزار و ۹۲۱ مشترک خانگی، ۵۸ مشترک عمومی، ۱۸۲ مشترک کشاورزی، ۳۷ مورد مشترک صنعتی و دو هزار و ۲۶۸ مشترک در بخش تجاری به امور برق نواحی شهرستان اصفهان اضافه شده است.

سلطانی به افزایش پیک بار سالیانه نیز اشاره کرد و افزود: پیک بار از ۲۲۰مگاوات در سال ۹۳ به ۲۸۴ مگاوات در سال جاری رسیده است.

وی به اجرای ۵۷۰ طرح کوچک و بزرگ برقرسانی در سال جاری با بیش از ۲۱ میلیارد تومان در امور برق نواحی اصفهان اشاره کرد و گفت: این طرح ها با هدف بازسازی شبکههای روستایی، توسعه روشنایی معابر، استفاده از لامپهای LED با تجهیزات پربازده کم مصرف و توسعه فرآیند هوشمندسازی شبکه با استفاده از فناوریهای نوین اجرا شده است .


منبع :: http://isfahan.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  خداحافظی کریمیان از دنیای بازیکنی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد