سه شنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۸
۱۹:۱۹:۴۰ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سپاه خار چشم دشمنان ایران اسلامی است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلپایگان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همه زمینه‌ها حرف نخست را زده و خاری در چشم دشمنان ایران اسلامی بوده است.
سپاه خار چشم دشمنان ایران اسلامی است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گلپایگان، حمیدرضا خداییعصر امروز در دیدار با سرهنگ کریم اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گلپایگان و اعلام همبستگی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامیکه به همراه معاونان، تعدادی از کارکنان و بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد اظهار کرد:اقدام رئیسجمهور آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامینابخردانه بوده و این کار اوج حماقت و نادانی و نشانه مستأصلشدن آمریکا است.

وی با بیان گفته گهربارحضرت امام(ره) که «اگر سپاه نبود کشور هم نبود»گفت: سپاه ازنظر نظامی، برقراری امنیت داخلی و برونمرزی، ساخت موشک، علوم سایبری، علمی و حتی یاریرسانی به مردمی که در اثر بلایای طبیعی آسیب دیدهاند، همواره بیرقیب بوده و حرف اول را زده ومانند خاری در چشم دشمنان ایران است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان بابیان اینکه دشمنان قصد دارند سپاه را نه بهعنوان یکنهاد بلکه بهعنوان یک نماد سرکوب کنند افزود:سپاه نماد تکنولوژی، اتحاد، خدمترسانی و وحدت است، ما سپاهی هستیم و بهعنوان بسیج اساتید، کارکنان و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در کنار شما خواهیم بود و امیدوارم به بهترین شکل ممکن، دین خودمان را نسبت به سپاه ادا کنیم.

سرهنگ کریم اکبری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گلپایگان نیز در این دیدار بابیان اینکه لباس پاسداری میراث شهدا است، اظهار کرد: لباس پاسداری بسیار عزیز است و این عزت و آبروی امروز سپاه به برکت خون شهدا است و باید ما قدردان شهدا باشیم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه خودمان در سطح جامعه بدانیم.

وی در خصوص اقدام غیرقانونی آمریکا و تروریستی نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر سخن امام راحل مبنی بر اینکه اگر روزی آمریکا و دشمنان از شما تعریف کرد به عملکرد خودتان شک کنید؛ افزود: ما بسیار خوشحال هستیم چون اطمینان پیدا کردهایم که راهی را که میپیماییم راهی درست و بهجا است.

اکبری گفت: این اقدامات اخیر آمریکا در مورد سپاه یا جابجایی سفارت آمریکا به بیتالمقدس، همانند کوبیدن میخها به تابوت خودشان استو این اقدامها قدمهایی است که خودشان برای براندازی استکبار برمیدارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گلپایگانبا قدردانی از حضور دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست افزود: شما دانشگاهیان پرچمداران هدایت و تربیت نسل جوان هستید زیرا بهصورت مستقیم با نسل جوانانقلاب مواجه هستید و امیدوارم نسلی پروش پیدا کندکه تمدن سازان اسلامیو در همه حوزههای فکری، جهادی، تربیتی در اوج باشند.

انتهای پیام/۴۱۲۲/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال