سه شنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۸
۲:۱۱:۱۶ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جهادگران اصفهانی با بردباری اقدام به بستن سیل‌بند در اهواز کرده‌اند
رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان گفت: شرایط کاری جهت سیل‌بندی در اهواز-شوش بسیار سخت است و جهادگران با صبر و بردباری خدمت می‌کنند.
جهادگران اصفهانی با بردباری اقدام به بستن سیل‌بند در اهواز کرده‌اند

محمدحسین سیوندیان در گفتوگو با خبرنگار تسنیم دراصفهان، با اشاره به اعزام تیمهای امدادی دانشجویان جهادگر به اهواز، اظهار داشت: با توجه به اعلام و ضرورتی که از قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحبالزمان (عج) به قرارگاه بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان شد، در این راستا فراخوانی روز چهارشنبه بیست و یکم فروردین ماه برای دانشجویان زده شد.

وی افزود: این فراخوان با حجم گسترده و غیر قابل باور دانشجویان مواجه شد و ۲ اتوبوس ثبت نام قطعی و یک اتوبوس هم به صورت ذخیره نامنویسی کردند.

رئیس بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان با بیان اینکه با توجه به شرایط حاکم در منطقه، گفت: صبح جمعه یک اتوبوس از اصفهان به اهواز اعزام شد و افراد حاضر در گروه با نام گروه جهادی حضرت زهرا (س) متشکل از بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان و سایر دانشگاههای استان در قالب یک تیم با اخلاص و با انگیزه در سه شیفت کاری فعالیت شبانهروزی را ادامه میدهند.

وی تصریح کرد: در این راستا اقدام به تهیه گونیهایی برای سیلبند و جلوگیری از ورود آب به منطقه خوزستان کردیم و در ۲۰ کیلومتری شهر اهواز منطقه شوش- اهواز به سمت روستای سید راهی شدیم.

سیوندیان ادامه داد: متاسفانه عصر روز شنبه بیست و چهارم فروردین در مسیر امدادرسانی و ایجاد سیل بند، یکی از کامیونهای حاوی سیل بند در اثر رانش و نشست زمین در حال چپ شدن بود که با کمک نیروها و حضور به موقع جرثقیل، این قضیه ختم بهخیر شد.

وی با اشاره به موقعیت و شرایط سخت کاری در منطقه، اظهار داشت: امیدواریم دوستان جهادی که قرار است به این منطقه بیایند با صبر و بردباری در این فعالیت حاضر شوند، در حقیقت شرایط کاری بسیار سخت است و امیدواریم با بردباری بتوانند این حرکت جهادی را انجام دهند و دعای مردم سیل زده بدرقه راه همه ما باشد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال