سه شنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۸
۱۹:۳۵:۳۵ - یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جانبازان اسوه صبر، ایثار و تلاش هستند
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان با تاکید بر ضرورت توسعه امکانات رفاهی و تکمیل ساختمان جدید محل اسکان آنان گفت : جانبازان اسوه صبر و ایثار و تلاش هستند و در درگاه الهی اجر خاصی دارند.
جانبازان اسوه صبر، ایثار و تلاش هستند

به گزارش ایرنا، عباس رضایی روز یکشنبه در دیدار با جانبازان در آسایشگاه شهید مطهری اصفهان با تجلیل از صبر و استواری این جان برکفان دفاع مقدس افزود: جانبازان با اهدای اعضا و جوارح خود در واقع معامله ای با خدا انجام دادند و بینش، تفکر ، ایثار و تقوای آنان در مقابل ناملایمات بسیار ارزشمند است.
استاندار اصفهان در حاشیه این دیدار در جمع خبرنگاران با بیان این که جانبازان ولی نعمت ما هستند و بر گردن ما حق دارند، اظهارداشت: سفارش اصلی این بزرگواران به همگان، راه مستقیم خدا و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
رضایی ادامه داد: اگر چه آنان کمتر خواسته ای برای خودشان داشتند و اینقدر بزرگوار هستند با تحمل درد و مشقت فراوان خیلی خوب از امتحان الهی سربلند بیرون آمدند و با افزایش سن آنها مشکلات آنان نیز بیشتر می‌ شود.
استاندار اصفهان در مورد اشتغال جانبازان و فرزندان آنان تصریح کرد: این کار مبنای قانونی دارد و همه ادارات در صورت امکان موظف هستند بر مبنا و مسائل قانونی کار این عزیزان را انجام دهند.
به گفته وی یکسری مشکلات آنان در استان و برخی از نیازهای آنان سراسری است در تهران باید برطرف شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران اصفهان در این دیدار در گفت و گو با ایرنا افزود : در این استان هزار و ۲۰۰ جانباز وجود دارد که از این تعداد ۲۰۰ نفرشان جانباز ۷۰ درصد، ۲۵۷ نفر نخاعی و تعدادی از آنان قطع عضو شیمیایی و اعصاب و روان هستند.
داریوش وکیلی تصریح کرد : در آسایشگاه شهید مطهری روزانه دست کم به ۱۰۰ نفر جانباز خدمات فیزیوتراپی توانبخشی و خدمات سرپایی ارایه می شود و دست کم ۲۵ نفر به صورت شبانه روزی با دریافت خدمات در این مرکز مستقر هستند.
جانبازان در این دیدار با تقدیر از استاندار اصفهان به بیان مشکلات و نیازهای خودشان از جمله اشتغال فرزندان، تکمیل ساختمان جدید و مناسب سازی معابر پرداختند.
استان اصفهان در دفاع مقدس افزون بر ۲۳ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
م/س ۶۰۲۶/


منبع :: http://www.irna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال