سه شنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۳۹۸
۰:۰۰:۲۰ - پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحریم سپاه خللی در اراده مردم و مسئولین ایجاد نمی‌کند
گروه سیاست و اقتصاد – استاندار اصفهان گفت: دشمنان درصدد ایجاد تلخ کامی برای مردم ایران و افزایش تحریم‌های ناجوانمردانه و تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند ولی باید بدانند که این تحریم‌ها خللی در اراده مردم و مسئولین ایجاد نخواهد کرد.
تحریم سپاه خللی در اراده مردم و مسئولین ایجاد نمی‌کند

تحریم سپاه خللی در اراده مردم و مسئولین ایجاد نمیکند

به گزارش ایکنا از اصفهان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی در گردهمایی فرمانداران استان که با حضور معاونین استانداری برگزار شد، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: سال ۹۸ با رحمت الهی و بارشهای خوب آغاز گردید و امیدواریم که با تفضل خداوند متعال بتوانیم سال جدید را بخوبی پشت سربگذاریم.
استانداراصفهان با بیان اینکه دشمنان درصدد ایجاد تلخ کامی برای مردم شریف ایران و تحریمهای ناجوانمردانه و تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند، افزود: بروز این مسائل نباید در ذهن ما خللی ایجاد نماید چرا که نظام با قدرت پیش می رود و با همین توان تحریم ها را پشت سرخواهیم گذاشت .
رضایی بر واقعگرایی همه ی مدیران تاکید کرد و ادامه داد: باید حقایق موجود را پذیرفت و بدانیم که برجام دستاوردهای زیادی برای کشور داشت ولی امروز تحریم ها شدت گرفته است و در حال حاضر با توجه به سیل اخیر در کشور و انتظارات بحق مردم، بایستی تلاشها مضاعف گردد.
وی با بیان اینکه همه ی مدیران از دولت انتظار کمک دارند، افزود: باید از ظرفیت ها و پتانسیلهای موجود استفاده بهینه شود و با درک موقعیت کشور و شرایط دولت نسبت به رفع مشکلات اقدام کنیم.
استاندار اصفهان به فرمانداران تاکید کرد: باید از ظرفیت های شهرستان ها برای رفع مشکلات استفاده بهینه شود و با دعوت از سرمایه گذاران در راستای رونق تولید گام برداشت.
کمک های مردمی به سیل زدگان باید جهت دهی شود
وی به سیل اخیر در برخی استان ها اشاره کرد و اظهارداشت: باید مسیرهای سیل شناسایی گردد و با پاک سازی مسیل ها از طریق دستگاه های ذیربط تدبیر لازم برای پیشگیری از بحران اندیشیده شود.
استاندار اصفهان با بیان اینکه فرمانداران باید با مذاکره با شرکت‎های بیمه و جهادکشاورزی؛ مردم را نسبت به بیمه باغات و زمین های کشاورزی تشویق نمایند، افزود: فرمانداران باید این امر را در دستور کار جدی خود قرار دهند.
رضایی با اشاره به تدین و نوعدوستی مردم شریف استان در کمک به سیل زدگان، گفت: با توجه به کمکهای خوب مردمی باید توزیع این کمکها در مناطق سیل زده به نحو مطلوب صورت پذیرد و تدبیر لازم در این خصوص انجام شود.

مدیران و فرمانداران همدلی، ساده زیستی و مردمی بودن را سرلوحه کار خود قرار دهند
وی با تاکید بر اینکه مدیران باید الگو باشند، افزود: مدیران و فرمانداران باید همدلی، هماهنگی و ساده زیستی و مردمی بودن را سرلوحه کار خود قرار دهند.
رضایی خاطر نشان کرد: مردم ولی نعمتان ما هستند و باید با احترام و محبت به آنها برخورد شود چرا که ذخیره و توشه خوبی برای همه ما است.
انتهای پیام


منبع :: http://isfahan.iqna.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پربازدیدترین ها
بانک پاسارگاد شعار سال