سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
1:03:29 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹ دی؛ «نه» به استکبار نوین غربی در سلطه بر ملت‌ها/ رسوبات فاسد فتنه‌گران را از محیط دانش پاک می‌کنیم
۹ دی؛ «نه» به استکبار نوین غربی در سلطه بر ملت‌ها/ رسوبات فاسد فتنه‌گران را از محیط دانش پاک می‌کنیم
جامعه دانشگاهی کشور در بیانیه‌های جداگانه‌ای، ۹ دی را برخاسته از بصیرت و دشمن‌شناسی مردم عنوان کردند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو،جامعه دانشگاهی کشور در بیانیههای جداگانهای، ۹ دی را برخاسته از بصیرت و دشمنشناسی مردم عنوان کردند. مردم همچنان بر «عهد دی» هستند تشکلهای دانشجویی و کارمندان و مسئولان دانشگاه آزاد میمه در آستانه روز ۹ دی در بیانیهای نوشتند: چهل سالگی انقلاب دوران پیری انقلاب نیست، دوران عقبگرد انقلاب نیست، دوران پختگی و نشاط انقلاب است. انقلاب در چهل سالگی، بحمدالله با قدرت، با حفظ شعارها و با برافراشته بودن پرچمهای اصلی، همچنان به پیش میرود”؛ این تاکید رهبر انقلاب مبنی بر پیشرو بودن انقلاب اسلامی نیز مبتنی بر «مردمی بودن» این نظام است که اینک از بهمن ۵۷ به دهه چهارم خود رسیده و در واقع این امر مرهون نقش موثر مردم در انقلاب اسلامی و بزنگاههای مهم و تاریخی آن بوده است.
در این بیانیه عنوان شده است:هرچند که به گفته رهبر انقلاب مردم گلهمندند و این حضور میدانی و حمایت دائمی از اصالت انقلاب اسلامی به معنای رضایت از عملکرد مسئولان نیست، اما مردم همچنان بر «عهد دی» هستند و این پیام را به دشمنان میرساند که امت مسلمان ایران برای حفظ هویت دینی- انقلابی خود تاکنون بهای گزافی پرداخته و باز هم میپردازد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ملایر هم در بیانیهای به مناسبت نهم دی، این روز را برخاسته از بصیرت و دشمن شناسی مردم دانست. در این بیانیه تاکید شده است: ۹ دی برخاسته از بصیرت مردمی است، که به خوبی دشمن خود را میشناسند و در زمان نیاز پا به عرصه گذاشته و با مجاهدتهای خود عرصه را دگرگون میکنند و این خود برخاسته از ویژگی با بصیرتی، دشمن شناسى، وقت شناسى ذاتی این ملت و حضور در عرصه مجاهدانه است.

۹ دی در گذار از ۸ ماه فتنه پیچیده، آخرین حلقه از اتفاقات تلخ و ناخوشایندی بود که با آفرینش آن، حلاوت پشتیبانی مردم از انقلابشان ذائقه انقلاب اسلامی را شیرین کرد و از پی آن گرد و غبار ۸ ماه آتشافروزی در خیابانها و مساجد و سطلهای زباله و حمله ور شدن به بانکها و مغازهها و سر دادن شعارهای ضد مقاومت و در نهایت آتش جسارت به خیام حضرت اباعبدالله (ع) در خیابانهای تهران و عزاداران حسینی در هنگام عزا و ماتم برای امام شهیدشان فرونشست و اینگونه نهم دی ماه پرچم راهنمایی دیگران و روزی متمایز شد؛ تنها با مرور وقایع هشت ماه فتنه انگیزی دشمنان خارجی و ایادی داخلی آنها در سال ۸۸ به خوبی میتوان به عظمت این حماسه بزرگ پی برد.

خبر جدید  بصیرت مردمی در حماسه ۹ دی تجلی یافت

امت اسلامی اجازه نخواهد داد که غائله ۷۸ و فتنه ۸۸ تکرار شود شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان به مناسبت حماسه ۹ دی بیانیهای را منتشر نمود؛ در این بیانیه آمده است: به دولت توصیه میکیم، با حمایت از صنایع تولیدی به اقتصاد بیمار، جانی دوباره بدهد. کارگزاران دولتی، از حواشی دولت ساخته، بکاهند و اتکای اقتصادی خود را بر مردمی بگذارند که همواره در عرصههای مختلف، خالصانه و بصیر، وارد میدان شده و درخشانترین نتایج را همچون حماسه ۹ دی، خلق نموده اند.
در بخش دیگری از این بیانیه خاطرنشان می شود: با شعار درمانی، دردی از مردم درمان نمیشود و باید برای اشتغال، رونق بخشی اقتصادی و بهبود معیشت مردمی بصورت جدی “فرماندهی قرارگاه اقتصاد مقاومتی” را تئوریزه و اجرایی نمایند، چرا که با سیاستهای اقتصاد لیبرالی و اقتصاد آزاد غربی، نمیتوان به عدالت اجتماعی و رفاه اقصادی بدون ایجاد فاصله طبقاتی رسید. استقامت در برابر تهدیدهای دشمنان راه سعادت ملت ایران است
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اردبیل نیز طی بیانیهای به مناسبت حماسه ۹ دی، عنوان کرد: مقاومت و استقامت دربرابر تهدیدهای مختلف دشمنان تنها راه سعادت ملت ایران و زمینه ساز ایجاد تمدن بزرگ اسلامی در جهان است. در بخش دیگری از این بیانیه آمده:حماسه ۹ دی ماه نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تاپای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمانهای انقلاب ایستاده اند و همچنین میزان نقش مردم در تغییرشرایط کشور برای محافظت از کشور و انقلاب به همگان مشخص گردید که مردم بیشترین تأثیرگذاری را در حفظ و بقای این انقلاب و کشور دارند. در مقابل فتنه گران که با نیت نفوذ به دانشگاهها تلاش میکنند، خواهیم ایستاد
در قسمتی از بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان آمده است: در مقابل فتنه گران و حامیان آنان که با نیت نفوذ به دانشگاهها تلاش میکنند، خواهیم ایستاد و اجازه بازگشت به مزدوران اجنبی پرست نخواهیم داد. امروز عدهای معلوم الحال با تلاش مذبوحانهی خود، سعی در تطهیر سران فتنه دارند، غافل از آنکه جوانان دانشجوی بصیر و انقلابی ما همچون قنبرها و سلمانها و عمار ها، گوش به فرمان و در رکاب نائب امام زمان (عج) خود ایستاده اند و رسوبات فاسد و به جای مانده از فتنه گران از محیط علم و دانش را پاک و خواهند زدود. همچنین دبیرخانه تشکلهای سیاسی اسلامی دانشگاهیان دانشگاه آزاد لرستان در بیانیه خود به همین مناسبت اعلام کرد: امسال که در آستانه حادثه ۹ دی ۸۸ در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کشور عزیزمان هستیم، بر خود لازم می ­دانیم یادآور این حماسه بزرگ باشیم. روزی که دشمنان دل­خوش به توطئه­ های خود بودند با اینکه می­ دانستند این نقشه­ های شوم برای ملت ایران تازگی ندارد، ولی با این­ وجود دست از فشارهای بی­امان خود برنداشتند و هربار با نقشه ه­ای جدید و طراحی شده وارد میدانی می شوند که سکان­دار آن ریشه در خدایی بودن دارد. ولایتی که با تکیه بر نیروی الهی و ایمان مردمی به پیش می ­رود.
وضعیت اقتصادی کشور عزیزمان در آستانه حماسه ۹ دی یکی از مهترین نکاتی است که باید مورد توجه باشد، چون دشمنان قسم خورده انقلاب سعی در سوء استفاده ازاین وضعیت را دارند و تلاش میکنند از آب گل الود ماهی گرفته و مشکلات معیشتی مردم را پیش کشیده، نقشههای شوم خود را طراحی کنند؛ بنابراین وظیفه قوای سه­گانه بخصوص دولت محترم این است که برای آسایش مردم عزیزمان بیشتر تلاش نمایند و موانع و سدهایی که دشمنان برای نابودی این انقلاب می­ بندند از بین برده و مانع از توطئه ­های دشمنان شوند. شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهید زین الدین زرقان نیز به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه ۹ دی اعلام کرد:در سال هشتاد و هشت در ادامه برنامه موزیانه دشمنان انقلاب برای ضربه زدن به حکومت اسلامی ایران، همین بصیرت و ولایت مداری مردم ایران بود که با آگاهی و در راه ولایت بودن نشان دادند که اگر مشکلی هم هست، با راه صحیح و اصولی و به دور از اغتشاش می توان موضوع را حل کرد.

خبر جدید  رویداد استارت آپ از ۸ تا ۱۰ اسفندماه در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود

«بسیج دانشجویی شهید زین الدین زرقان» روز بصیرت را گرامی داشته و از مردم فهیم ایران تقدیر و تشکر کرده و بصیرت و آگاهی کامل از توطئه های نا جوانمردانه دشمنان اسلام و انقلاب را برای عموم افراد خواهان است.
منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد