جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
7:48:13 - جمعه 11 اکتبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹۰۰۰ دانشجوی اصفهانی، برای دریافت مهر نظام مهندسی به رقابت می‌پردازند
۹۰۰۰ دانشجوی اصفهانی، برای دریافت مهر نظام مهندسی به رقابت می‌پردازند
۹۰۰۰ دانشجوی استان اصفهان، با انجام فرآیند آزمون ورود به حرفه مهندسان برای دریافت مهر نظام مهندسی به رقابت می‌پردازند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ۹۰۰۰ دانشجوی استان اصفهان، با انجام فرآیند آزمون ورود به حرفه مهندسان برای دریافت مهر نظام مهندسی به رقابت می‌پردازند.
آزمون ورود به حرفه مهندسان جهت دریافت پروانه اشتغال بکار مهندسی در هفت رشته معماری (صلاحیت‌های نظارت، طراحی و اجرا)، عمران (صلاحیت‌های نظارت، محاسبات و اجرا)، (تأسیسات مکانیکی) صلاحیت‌های طراحی و نظارت، تأسیسات برقی (صلاحیت‌های طراحی و نظارت)، شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک در روز‌های ۱۸ و ۱۹ مهرماه به‌طور هماهنگ و همزمان با سراسر کشور در حوزه‌های اصفهان (دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان) و شهرستان کاشان (دانشگاه دولتی کاشان) برگزار می‌شود.

آزمون ورود به حرفه مهندسی این بار نیز همزمان با اصفهان در دانشگاه دولتی کاشان برگزار می‌شود.

تعداد داوطلبان شرکت در آزمون مهر ماه جاری در رشته‌های هفتگانه ساختمان حدود ۹۰۰۰ نفر است که به نسبت دوره گذشته ۱۰۰۰ نفر افزایش یافته و در این نوبت برخلاف نوبت پیشین آزمون ورود به حرفه کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی برگزار نمی‌شود.

آزمون‌ها به‌صورت تستی و تشریحی برگزار می‌شود و ارائه کارت ورود به آزمون به همراه کارت شناسایی معتبر الزامی بوده و ضمن جزوه باز بودن آزمون، استفاده از رایانه شخصی، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی، میز نور، شیشه، کاربن و سایر وسایل مشابه ممنوع است.

نتایج آزمون طی ماه‌های آینده به اطلاع متقاضیان می‌رسد و افرادی که حداقل نصاب تعیین شده توسط وزارت راه و شهرسازی با ۵۰ درصد نمره قبولی را کسب کنند وارد حرفه نظام مهندسی می‌شوند و پروانه اشتغال به کار مهندسی را دریافت می‌کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  بهره برداری از مرحله دوم طرح گازرسانی به شهرک صنعتی بزرگ اصفهان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد