یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
1:13:46 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۴۵۰ فرد سالمند در اردستان وجود دارد/ضرورت احداث مرکز سالمندان
۷۴۵۰ فرد سالمند در اردستان وجود دارد/ضرورت احداث مرکز سالمندان
اردستان- فرماندار اردستان گفت: نرخ سالمندان در اردستان بالا است به نوعی که در حال حاضر هفت هزار و ۴۵۰ سالمند در اردستان وجود دارد و احداث مرکزی برای سالمندان در این شهرستان ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا تاملی عصر چهارشنبه در جلسه هیئت مدیره مرکز نگهداری سالمندان کوثر اردستان اظهار داشت: ضعیف بودن فضای اتحاد و همبستگی در کارهای عام المنفعه اردستان به عینه مشخص است.

وی با اشاره به اینکه نرخ سالمندان در اردستان بالا استبه نوعی که در حال حاضر هفت هزار و ۴۵۰ سالمند در اردستان وجود دارد و احداثمرکز سالمندان برای این شهرستان ضرورت دارد، ابراز داشت: در داخل و خارج از کشور افراد خیر فراوانی اهلاردستان وجود دارند که به دنبال پروژه و طرح برای کمک هستند و باید از ظرفیت آنها در این راستا استفاده کرد.

فرماندار اردستان با بیان اینکه ۱۰سال از شروع عملیات احداث ۶۰ واحد مسکن خیرین اردستان و ۹ سال از شروع احداث این مرکز سالمندان می گذرد، بیانداشت: مردم و خیران باید در این گونه مسائل پیشتاز بوده و کمک های خود را برای ساخت این مرکز اهداء کنند.

۲۵ نفر معلول از اردستان در مراکز استان نگهداری می شوند

وی ابراز داشت: در حال حاضر ۲۵معلول از شهرستان اردستان در مراکز استان نگهداری می شوند که اکثرا معلول ذهنی هستند و در استان نیز کمبود مراکز نگهداری معلولین وجود دارد.

کد خبر ۴۵۰۲۸۵۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آموزش های رایگان در میان دانش آموزان اردستانی مخاطب ندارد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد