شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
1:42:18 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۶ دهم درصد بودجه کشور به بخش فرهنگ اختصاص دارد
۶ دهم درصد بودجه کشور به بخش فرهنگ اختصاص دارد
کاشان – مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ معاصر ایران گفت: فقط ۶ دهم درصد بودجه به بخش فرهنگ اختصاص دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس سلیمی نمیندر آیین رونمایی و جشن امضای کتاب «پایان مجسمه» کتابی از یادداشت های روزانه موسی کیخا از انقلاب اسلامی مردم کاشان اظهار داشت: فقط ۶ دهم درصد بودجه کشور به بخش فرهنگ اختصاص دارد واگر تمام بودجه های معاونت فرهنگی وزراتخانه ها را به آن اضافه کنیم باز به ۱۰ درصد نیز نمی رسد.

ویبا اشاره به شرایط موجود گفت: در راستایرفع مشکلات باید به توانمندی اقشار مختلف جامعه متکی بشویم و بتوانیم فرهنگ را در جامعه گسترش دهیم یعنی همه توانمندی های مردمی را بادی در خدمت فرهنگ قرار دهیم.

مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ معاصر ایرانافزود: اگر به توده های فرهنگی مردمی اتکا کنیم امیدی هستکه انقلاب اسلامی بتواند وجهه فرهنگی خود را آنطور که شایسته است حفظ کند.

سلیمی نمینبا تاکید بر کمک توده های فرهنگی مردمی به عرصه فرهنگ کشور اظهارداشت: در دفاع مقدس نیز وقتی توانستیم پیروز شویم که مردم بدون سازمان یافتگی و آموزش وارد این عرصه شدند اما بعد سازمان یافته و آموزش داده شدند.

وی اظهار داشت: امروز برای اینکه بتوانیم امکانات مردمی را به خدمت بگیریم باید به فرهنگ به عنوان زیرساخت اساسی انقلاب اسلامی عنایت داشته باشیم.

کد خبر ۴۵۰۰۴۱۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  طرح «میل وِرم شکمو» از آران در جشنواره جابربن حیان منتخب کشوری شد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد