سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
10:44:01 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۸ حادثه توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر اصفهان پوشش امدادی شد
۴۸ حادثه توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر اصفهان پوشش امدادی شد
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، داریوش کریمی با بیان اینکه در طول هفته گذشته، پوشش امدادی ۴۸ مورد حادثه توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است، اظهار داشت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان اقدام به امدادرسانی به ۹۵ حادثه دیده کردند. وی در […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، داریوش کریمی با بیان اینکه در طول هفته گذشته، پوشش امدادی ۴۸ مورد حادثه توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است، اظهار داشت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان اقدام به امدادرسانی به ۹۵ حادثه دیده کردند.

وی در ادامه به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در بازه زمانی پنجم لغایت دوازدهم اسفند ماه اشاره و تاکید کرد: در این بازه زمانی ۱۷ حادثه جاده ای، هشت حادثه شهری، ۱۵مورد خدمات حضوری و هفت حادثه صنعتی و کارگاهی و یک حادثه کوهستان توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه در طول این مدت ۶ مورد عملیات رها سازی توسط تیم های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است، تصریح کرد: ۱۴۲ نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب ۵۱ تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات یادشده بکارگیری شدند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  عزیمت دوچرخه سوار قهدریجانی به مسابقات آسیایی میانمار

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد