شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
11:14:41 - سه‌شنبه 8 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۰ هزار نیروی جهادی به مردم و مناطق محروم اصفهان خدمت‌رسانی کردند
۳۰ هزار نیروی جهادی به مردم و مناطق محروم اصفهان خدمت‌رسانی کردند
رئیس بسیج سازندگی استان اصفهان گفت: در سال جاری نزدیک به ۳۰ هزار نفر نیروی جهادی در قالب ۸۰۰ گروه در امور درون استانی و مناطق محروم استان، خدمت‌رسانی کردند.

احسانالله رضاپور در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی استان در سال جاری، اظهار داشت: گروههای متعدد جهادی از اقشار مختلف برای انجام کارهای فرهنگی، بهداشتی، اشتغالزایی، اقتصاد مقاومتی، عمرانی و آموزشی اعزام شدند.

وی افزود: بر اساس تجدید میثاقنامهای که با ریاست سازمان بسیج مستضعفین، کل بسیجهای سازندگی سراسر کشور متعهد شدند یک کار دو برابری انجام دهند و در این راستا در هفته دفاع مقدس و هفته بسیج، فعالیتها افزایش یافت.

رئیس بسیج سازندگی استان با بیان اینکه ابتدا ۴۰۰ گروه جهادی اعزام شدند، گفت: پس از تجدید میثاقنامه مذکور ۴۰۰ گروه دیگر برای انجام کارهای عام المنفعه به نقاط هدف اعزام شدند.

وی ادامه داد: در سال جاری نزدیک به ۳۰ هزار نفر نیروی جهادی در کارهای درون استانی، مناطق محروم و حاشیه شهر فعالیت کردند و تمرکز بیشتر روی حاشیه شهر بود.

رضاپور خاطرنشان کرد: در حال حاضر دانشجویان در ایام امتحانات قرار دارند و در صدد هستیم بعد از امتحانات، اردوهای جهادی آغاز و منجر به کارهای ارزشمند در ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شود و با اتصال به ایام نوروز، کارها در مناطق هدف انجام شود.

رئیس بسیج سازندگی استان اصفهان با اشاره به اردوهای هجرت، اظهار داشت: نزدیک به ۴ هزار دانشآموز در اردوهای هجرت در حوزههای مختلف فعالیت کردند.

خبر جدید  اصفهان| سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد تومانی برای کاشت و فناوری گیاه استویا در گلپایگان

وی افزود: دانشآموزان در بحث شادابسازی محوطه مدارس، رنگآمیزی کلاسها و راهروها، موزائیک و سرامیککاری، تعمیر سرویسهای بهداشتی، تعمیر میز و نیمکت، تجهیز و مرمت کتابخانهها و دوختن پرده برای کلاسها اقدامات بسیاری انجام دادند.

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد