چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
14:29:47 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۳ هزار میلیارد تومان، هزینه پروژه های نیمه تمام اصفهان
۲۳ هزار میلیارد تومان، هزینه پروژه های نیمه تمام اصفهان
عضو شورای شهر اصفهان گفت: با توجه به فصل بودجه باید توجه شورای شهر را به الزام افزایش سقف بودجه ۱۳۹۸ جلب کنم.

عضو شورای شهر اصفهان گفت: با توجه به فصل بودجه باید توجه شورای شهر را به الزام افزایش سقف بودجه ۱۳۹۸ جلب کنم. حدود ۳ هزار میلیارد تومان هزینه ی خرده پروژه نیمه‌تمام در مناطق شهری اصفهان است و ۲۰ هزار میلیارد تومان نیز هزینه پروژه‌های کل شهر اصفهان است.
به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، نصیر ملت در جلسه امروز شورای شهر اصفهان اظهار کرد: در این موضوع همچنین باید هزینه سنگین خواب سرمایه در نظر گرفته شود. برای به اتمام رساندن این پروژه‌ها نیاز به تدبیر ویژه داریم. این در حالی است که با تورم و افزایش هزینه‌های تملک روبه‌رو هستیم.
وی افزود: به نظر می‌رسد با این شرایط حداقل بودجه‌ای که می‌تواند جوابگوی نیاز حداقل شهر باشد، پنج هزار میلیارد تومان است. با این پنج هزار میلیارد تومان شاید نیازهایی که در بودجه سال گذشته با ۳ هزار میلیارد تومان برطرف کردیم را نتوانیم جوابگو باشیم.
عضو شورای شهر اصفهان تصریح کرد: در مرداد ۱۳۹۷، برنامه جامع عملیاتی سالانه گردشگری اصفهان تدوین شد. با توجه به فصل بودجه، شورا انتظار دارد شهرداری اصفهان این سند را نیز به عنوان یک سند بالادست در دستور کار خود قرار دهد. رویکرد این است که اصفهان، شهرموزه گردشگر پذیر باشد.
کدخبرنگار: ۱۳۰۵۱

انتهای پیام
منبع :: http://isfahan.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برخی واحدهای صنعتی باید پروانه استاندارد دریافت کنند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد