جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
14:50:05 - یکشنبه 11 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۲ بهمن لیلة‌القدر ایران اسلامی است/زلزله در کابینه صهیونیست ها
۲۲ بهمن لیلة‌القدر ایران اسلامی است/زلزله در کابینه صهیونیست ها
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی پیش از ظهر یک‌شنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در نجف‌آباد اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به منظور شکرگزاری از نعمت انقلاب اسلامی است که به لطف الهی ۳۹ سال پیش با راهبری هوشمندانه امام خمینی (ره) و همراهی مردم به دست آمد و با […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مصطفی حسناتی پیش از ظهر یک‌شنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در نجف‌آباد اظهار داشت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به منظور شکرگزاری از نعمت انقلاب اسلامی است که به لطف الهی ۳۹ سال پیش با راهبری هوشمندانه امام خمینی (ره) و همراهی مردم به دست آمد و با رهبری هوشمندان رهبر معظم انقلاب استوارتر از گذشته راه می‌پیماید.

وی با بیان اینکه استقلال، آزادی و وحدت ملت ایران رزقی الهی و نعمتی بی بدیل است که خداوند به ملت ایران ارزانی داشته است، افزود: ۲۲ بهمن را می‌توان لیلة‌القدر ایران اسلامی برشمرد که به برکت آن در طول سال‌های گذشته پیشرفت‌های مختلفی در عرصه‌های علمی، سیاسی و اقتصادی کسب کردیم.

سرنگونی هواپیمای اف.۱۶ و زلزله شدید در کابینه رژیم صهیونیستی

امام‌جمعه نجف‌آباد با تاکید بر اینکه اقتدار یک ملت در چشم دنیا از برخورد آن با مستکبران مشخص می‌شود، تاکید کرد: بسیاری از کشورهای دنیا انقلاب اسلامی ایران را سرلوحه خود برای مبارزه با ظلم و استکبار قرار دادند، در روزهای گذشته سرنگونی هواپیمای اف.۱۶ صهیونیست‌ها را شاهد بودیم که زلزله‌ای شدید در کابینه رژیم صهیونیستی ایجاد کرد.

وی اضافه کرد: به برکت انقلاب اسلامی امروز در تمام دنیا آزادمردان و مظلومانی که خود را از یاوران مخلص انقلاب می‌دانند رو به افزایش است به نوعی که آن را الگوی فعالیت‌های خود قرار داده و تمام تحولات این انقلاب را رصد می‌کنند.

پیام ملت ایران به دشمنان نظام؛ از راه دین و انقلاب جدا نمی‌شویم

حجت‌الاسلام حسناتی با اشاره به توطئه دشمنان در اغتشاشات ماه‌های گذشته تصریح کرد: دنیای استکبار به خیال خام خود با سوءاستفاده از اعتراضات بجای مردم و به نام دفاع از مردم، اغتشاشاتی برپا کرد اما ملت ایران همچون همیشه با حضور پرشور خویش مشت محکمی بر دهان استکبار زده و به یاوه‌گویی‌های آنها پایان داد.

خبر جدید  کشف انبار لامپ های LED در اصفهان

وی اضافه کرد: پیام حضور مردم به دشمنان این است که ملت ایران برای عزت، کرامت و عدالت جهانی انقلاب کرده است و با مشکلات از راه دفاع از دین و انقلاب جدا نخواهد شد.

مسئولان از تمام امکانات داخلی برای ایجاد اشتغال، زدودن فقر و بی‌عدالتی استفاده کنند

امام جمعه نجف‌آباد گفت: پیام حضور پرشور مردم به مسئولان این است که از تمامی  امکانات داخلی برای ایجاد اشتغال، زدودن فقر و بی‌عدالتی استفاده کنند که این از خواسته‌های برحق مردمی است.

حسناتی تصریح کرد: بی‌عدالتی و فساد و تبعیض بیش از مشکلات اقتصادی موجب رنجش مردم شده است و مسئولان سه قوه باید با ایستادگی در برابر بی عدالتی‌ها مردم را دلگرم‌تر کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد