چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
14:35:09 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۲۰ هکتار از کانون های بحرانی آران و بیدگل نهال کاری شد
۲۲۰ هکتار از کانون های بحرانی آران و بیدگل نهال کاری شد
رضا شفیعی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این میزان نهال کاری در مناطق بحرانی فرسایش بادی شمال آران و بیدگل و در منطقه سفید شهر با کشت نهال های تاغ، قره داغ و اشنیان انجام شده است. وی ابراز داشت: برای اجرای عملیات نهال کاری شهرستان در شمال منطقه بیش از […]

رضا شفیعی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این میزان نهال کاری در مناطق بحرانی فرسایش بادی شمال آران و بیدگل و در منطقه سفید شهر با کشت نهال های تاغ، قره داغ و اشنیان انجام شده است.

وی ابراز داشت: برای اجرای عملیات نهال کاری شهرستان در شمال منطقه بیش از ۱۱ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

رئیس اداره منابع طبیعی آبخیزداری آران و بیدگل با تاکید به حضور و مشارکت مردم برای حفظ اراضی بیابانی در شهرستان تصریح کرد: هم اکنون ۱۲۰ هزار هکتار جنگل دست کاشت در آران و بیدگل وجود دارد که حفظ و نگهدای از آنها برای جلوگیری از فرسایش خاک ضروری است.

وی تاکید کرد: امسال با کمک نیروهای حفاظت منابع طبیعی شهرستان، ۱۰۴ پرونده حقوقی و ۹۷ پرونده کیفری در رابطه با قطع درختان تاغ و تصرف زمین تشکیل شده و در مجموع ۲۵ نفر نیز دستگیر شده اند.

شفیعی گفت: تخلفات قاچاقچیان چوب در آران و بیدگل امسال به قطع ۹۰۰ اصله درخت تاغ منجر شده و در مجموع حدود هشت هکتار از جنگل های دست کاشت نابود شده است.

وی با اشاره به وجود سه پدیده کمبود آب شیرین، بیابان زایی و خشکسالی در شهرستان اضافه کرد: اولویت منابع طبیعی حفظ وضع موجود و جلوگیری از بحرانی شدن وضعیت خشکسالی و گرد و خاک در شهرستان است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تقلب های کثیف در برخی سایت های فروش الکترونیکی بلیت هواپیما

بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد