یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
1:08:59 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۸پروژه نیمه تمام آموزشی در آران و بیدگل افتتاح شده است
۱۸پروژه نیمه تمام آموزشی در آران و بیدگل افتتاح شده است
آران و بیدگل – مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: از چهار سال قبل تاکنون ۱۸ طرح نیمه تمام آموزشی با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال در آران و بیدگل افتتاح شده است.

محمد معدن دار در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از چهار سال قبل تاکنون ۱۸ طرح نیمه تمام آموزشی با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد ریال در آران و بیدگل افتتاح شده است، در حال حاضر تنها یک طرح نیمه تمام آموزشی و فرهنگی وجود دارد که برای بهره برداری از آن اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه این طرح ۱۰ سالی است تنها پیشرفت حدود ۳۰ درصدی داشته است، افزود: با موافقیت معاون وزیر آموزش و پرورش، در سال جاری ۲۵ میلیارد ریال برای بهره برداری کامل این مجموعه اختصاص یافت.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل تصریح کرد: این طرح که به صورت مجموعه کامل آموزشی، فرهنگی و ورزشی به مساحت حدود سه هزار متر مربع است است در ابتدا توسط خیر گرانقدر آقای محمد خالقی آغاز و به دلیل نبود اعتبارات دولتی نیمه کاره باقی مانده بود.

معدن دار با اشاره به اینکه با اتمام این طرح تمام پروژه های نیمه تمام آموزشی و ورزشی آران و بیدگل به مرحله اجرا می رسد، گفت: تکمیل این طرح می تواند بخشی از مشکلات کمبود فضای آموزشی در غرب آران و بیدگل را بر طرف کند.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل در ادامه به آغاز عملیات اجرایی ۵ طرح بزرگ آموزشی و فرهنگی هم اشاره کرد و افزود: این طرح ها با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال توسط خیران انجام می شود.

کد خبر ۴۵۰۴۶۴۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آموزش و پرورش استان اصفهان ۱۶ هزار نفر کمبود نیرو دارد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد