چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
11:15:22 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۶۰۰ زوج در سامانه ملی "همسفر تا بهشت" ثبت‌نام کردند؛ دانشگاه اصفهان در رتبه نخست ازدواج دانشجویی
۱۶۰۰ زوج در سامانه ملی "همسفر تا بهشت" ثبت‌نام کردند؛ دانشگاه اصفهان در رتبه نخست ازدواج دانشجویی
مدیر اجرایی دفتر نهاد رهبری دانشگاه اصفهان گفت: از استان اصفهان یک‌هزار و ۶۰۰ زوج دانشجو در سامانه  ملی «همسفر تا بهشت» ثبت نام کرده‌اند و این سامانه تا پایان دی باز است.

محمدجواد جرستانیپور در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، پیرامون آمار ثبت نامی زوجهای دانشجو در سامانه ملی «همسفر تا بهشت» اظهار داشت: تا این لحظه از استان اصفهان یک هزار و ۶۰۰ زوج در سامانه ملی «همسفر تا بهشت» ثبت نام کردهاند و این سامانه تا پایان دیباز است و به احتمال زیاد تمدید خواهد شد.

وی افزود: به تفکیک دانشگاههای استان، دانشگاه اصفهان با ۱۶۵ زوج در رتبه اول، دانشگاه صنعتی با ۱۱۱ زوج در رتبه بعدی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان با ۱۰۷ زوج در رتبه سوم آمارها قرار دارند و در تاریخهای ۲۷ دیو ۳ بهمناعزام زوجها به مشهد مقدس را داریم.

مدیر اجرایی دفتر نهاد رهبری دانشگاه اصفهان تصریح کرد: ازدواج دانشجویی از نظر نهاد رهبری ازدواجی است که در زمان دانشجو بودن افراد و با مبادرت دفتر نهاد یا مشاوره دانشگاه انجام میگیرد لکن آماری که ارائه میشود کل آمار ازدواج دانشجویان استان نیست بلکه افرادی که در این روند قرار گرفته و اکنون برای طرح ملی همسفر تا بهشت ثبت نام کردهاند، در این آمار قرار گرفتهاند.

وی با اشاره به میزان موفقیت ازدواجهای دانشجویی گفت: طبق آمارهای کشوری که از طرف نهاد رهبری و آقای رستمی ارائه شده تنها ۷ درصد از ازدواجهای دانشجویی منجر به شکست شدهاند و در استان اصفهان طی تماس با زوجهایی که در سالهای گذشته ازدواج کرده بودند، دانشگاه اصفهان هیچ ازدواج ناموفقی نداشته و آمار مابقی استان نیز درحال جمع آوری است.

خبر جدید  عکس‌نگاشت- اصفهان| مادری به من آموخت که دلتنگی را صبوری کنم

انتهای پیام/ ز


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد