شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
1:42:14 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۱۱۳ مدرسه در آران و بیدگل به سیستم کاملا هوشمند آموزشی مجهز شدند
۱۱۳ مدرسه در آران و بیدگل به سیستم کاملا هوشمند  آموزشی مجهز شدند
آران و بیدگل- مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: ۱۱۳ مدرسه در آران وبیدگل از محل اعتبارات آموزش و پرورش و همچنین کمک خیرین به سیستم کاملا هوشمند آموزشی مجهز شدند.

محمد معدندار در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۱۱۳ آموزشگاه در آران وبیدگل از محل اعتبارات آموزش و پرورش و همچنین کمک خیرین به سیستم کاملا هوشمند آموزشی مجهز شدند.

وی افزود: با کلاس‌های هوشمند شده امسال می توان گفت که بیش از ۸۰ درصد مدارس ما به سیستم هوشمند مجهز شدند که این میزان می‌تواند در افزایش کیفیت آموزشی موثر باشد.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل با اشاره به تاثیر هوشمند سازی مدارس در بهبود کیفیت آموزشی اظهار داشت: با تجهیز مدارس به سیستم هوشمند زمینه برای تنوع در آموزش یادگیرندگان و همچنین بروز استعدادهای خاص دانش آموزان فراهم می‌شود.

وی هوشمند سازی مدارس را شامل کلاس های مجهز به سیستم دیتا شو و سایت های کامپیوتر مجهز عنوان کرد و گفت: تمامی مدارس تازه احداث شده نیز توسط نوسازی استان و خیران به سیستم هوشمند مجهز شدند.

معدن دار با اشاره به برنامه ریزی یکی از خیران آران و بیدگلی برای ایجاد مرکزی بهداشتی و درمانی برای رسیدگی به وضعیت دندان دانش آموزان ابتدایی در محدوده محیط آموزشی خیر ساز خود در سفید شهر گفت: این مرکز دندان پزشکی به همت خیر گرانقدر حسین برزویی در اموزشگاه بهاران ایجاد شده است.

کد خبر ۴۵۰۰۵۰۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دستگیری اعضای باند بزرگ اخلالگران بازار ارز کشور در اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد