سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰
1:32:49 - یکشنبه 23 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
یکم دی‌ماه با فرهنگ و هنر
یکم دی‌ماه با فرهنگ و هنر
رویدادهای هنری، دست سرد زمستان را به گرمی می‌فشارند.

رویدادهای هنری، دست سرد زمستان را به گرمی می‌فشارند.
به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، دو نمایشگاه جدید، امروز در شهر گشایش می‌شود و یک نمایش، اجرای خود را در نجف‌آباد آغاز می‌کند. اختر کریمی نیز برای رونمایی از تازه‌ترین کتاب خود به خانه خورشید می‌آید.
نمایشگاه‌های برپاشده
نمایشگاه گروهی نقاشی “من مستقل” امروز در گالری اکنون گشایش می‌شود. این نمایشگاه تا ششم دی‌ماه هرروز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ میزبان دوستداران هنر است.
نمایشگاه خوشنویسی عباس به نیا و محمدعلی شادمان نیز از امروز در نگارخانه کوثر افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا ششم دی‌ماه برپاست و هرروز از ساعت ۱۶ تا ۱۸ تماشاگران را فرامی‌خواند.
امروز آخرین روز برپایی نخستین نمایشگاه “صنایع خلاق” است. این نمایشگاه را از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان می‌توان دید.
نمایشگاه عکس “باد عقربه را جابجا می‌کند” با آثاری از سهراب پرواز تا سوم دی‌ماه هرروز از ساعت ۱۱ تا ۲۰ در گالری گذار برپاست.
نمایشگاهی مینیاتوری با عنوان “ققنوس”، از آثار گلنوش معدن‌دار نیز تا سوم دی‌ماه در خانه تاریخی مشیرالملک برپاست که هرروز از ساعت ۱۶ تا ۲۰ می‌توان آن را دید.
نمایشگاه “مروری بر آثار فریدون آو” از ۱۶ آذرماه در گالری امروز برپاشده که درهای آن تا سوم دی‌ماه هرروز از ساعت ۱۱ تا ۱۹ به روی علاقه‌مندان باز است.
نمایشگاهی از آثار علی حاجی علیزاده، هنرمند نابغه ناشنوا نیز تا سوم دی‌ماه در عمارت هنرمند برپاست.
“شاخ شکسته” نام نمایشگاهی از آثار میثاق مدنی است که از ۳۰ آذرماه در گالری نگاه نو برپاشده و تا چهارم دی‌ماه هرروز از ساعت ۱۷ تا ۲۰ می‌توان به تماشای آن رفت. 
نگارخانه سیتی سنتر نیز این روزها میزبان نمایشگاهی از آثار نقاشی آذر ارزانی است. این نمایشگاه از ساعت ۱۰ تا ۲۲ پذیرای عموم است. 
نمایشگاه “اصفهان در آیینه مطبوعات”، حاصل آثار مطبوعاتی عبدالحسین جعفری، پیشکسوت روزنامه‌نگاری استان به همت فرهنگسرای تخصصی رسانه در موزه عصار خانه شاهی برپاشده که تا آخر اسفندماه برای دیدن آن فرصت هست.
برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری
مجموعه شعر “ضم” سروده سید علی شکراللهی، امروز به همت خانه ادبیات حوزه هنری اصفهان و با حضور علی فردوسی، رأس ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان معرفی و نقد می‌شود.
آیین رونمایی از کتاب “سایه‌های سرگردان” با حضور اختر کریمی، نویسنده اثر، امروز رأس ساعت ۱۷ در خانه خورشید برپاست.
کتاب‌های “من ژانت نیستم”، نوشته محمد طلوعی و “من کی هستم؟” نوشته جسی سیما، امروز رأس ساعت ۱۷ در موزه سیتی سنتر اصفهان معرفی می‌شود.
نمایش‌های روی صحنه
تئاتر “راحله” به نویسندگی محمدجواد صالحی با کارگردانی حمید عبداللهی نجف‌آبادی از امشب اجرای خود را در تماشاخانه نگاه نجف‌آباد آغاز می‌کند. این نمایش تا هفتم دی‌ماه هر شب رأس ساعت ۲۰ به روی صحنه می‌رود.
تئاتر موزیکال “ننه سرما و شب یلدا” به نویسندگی و کارگردانی غزال حیدری از امروز تا چهارم دی‌ماه در خانه کودک اجرا می‌شود.
تئاتر “سلف دیس کلوژه” به نویسندگی سید محمد مساوات با کارگردانی لیلا پرویزی که اجرای خود را از ۱۴ آذرماه در سالن کوچک تالار هنر آغاز کرده تا هفتم دی‌ماه هر شب رأس ساعت ۱۸:۴۵ روی صحنه می‌رود.
 تئاتر “دزدها به چه می‌اندیشند؟” به نویسندگی کیوان میرمحمدی و کارگردانی پویان عطایی تا هفتم دی‌ماه هر شب رأس ساعت ۱۹ در تماشاخانه ماه اجرا می‌شود.
تئاتر “سلوک” به نویسندگی و کارگردانی ناصر کبیر زاده را تا ۱۴ دی‌ماه هر شب رأس ساعت ۱۹ در سالن سوره حوزه هنری می‌توان دید.
نمایش کمدی “شهر هرت” نیز کاری مشترک از حسینعلی عمادی و هادی کیانی است که از ۱۳ آذرماه اجرای خود را در سینما فرهنگ خمینی‌شهر آغاز کرده است. این نمایش تا ۲۵ دی‌ماه هر شب رأس ساعت ۲۰ اجرا می‌شود.

خبر جدید  9 دی ماه مظهر اقتدار ملی است

فیلم‌های روی پرده
کانون تئاتر دانشگاه صنعتی اصفهان، امروز فیلم تئاتر “هملت، شازده کوچولوی دانمارک” را رأس ساعت ۱۶:۳۰ در تالار شهید خرازی اکران می‌کند.
امروز در پردیس سینمایی چهارباغ فیلم‌های “مارموز”، “بمب یک عاشقانه”، “کلمبوس”، “میلیونر میامی”، “پاستاریونی”،”سرو زیر آب”، “وای آمپول” و “پیشونی سفید۲” اکران می‌شود.
پردیس ساحل میزبان اکران مستند “در جست و جوی فریده” و فیلم‌های “اتاق تاریک”، “بی‌نامی”، “مارموز”، “بمب یک عاشقانه”، “کلمبوس”، “میلیونر میامی”، “پاستاریونی”، “آستیگمات”، “وای آمپول”، “پیشونی سفید ۲″، “لازانیا”، “مغزهای کوچک زنگ‌زده” و “مأموریت غیرممکن” است.
پردیس سینمایی سیتی سنتر فیلم‌های “اتاق تاریک”، “بمب یک عاشقانه و “لازانیا” را اکران می‌کند.
سینما بهمن خوراسگان فیلم‌های “مارموز”، “بمب، یک عاشقانه”، “، “پاستاریونی”، “پیشونی سفید ۲” و “لازانیا” را روی پرده دارد.
در سینما فلسطین فیلم‌های “مارموز”، “بمب یک عاشقانه” و”پاستاریونی”، در سینما سپاهان فیلم‌های”مارموز”، “بمب یک عاشقانه”، “پاستاریونی”  و “مغزهای کوچک زنگ‌زده”، در سینما فرهنگیان فیلم‌های “میلیونر میامی” و “هزارپا” و در سینما قدس فیلم‌های “مارموز”، “بمب یک عاشقانه” و “کلمبوس” را می‌توان دید.
انتهای پیام
منبع :: http://isfahan.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد