سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
12:35:59 - جمعه 2 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گنجینه فرهنگ و هنر آدینه اصفهان
گنجینه فرهنگ و هنر آدینه اصفهان
نصف جهان، سرزمین هنرمندان و هنردوستانی است که در تلاطم روزگار، فرهنگ خود را با نقش و نگار هنر گره زده و خود را به دریای خروشان هنر می سپارند تا رویا و خواب را در دل بیداری تجربه کنند. به گفته ویل دورانت “آنجا که طبیعت توقف می کند هنر آغاز می شود” و […]

نصف جهان، سرزمین هنرمندان و هنردوستانی است که در تلاطم روزگار، فرهنگ خود را با نقش و نگار هنر گره زده و خود را به دریای خروشان هنر می سپارند تا رویا و خواب را در دل بیداری تجربه کنند. به گفته ویل دورانت “آنجا که طبیعت توقف می کند هنر آغاز می شود” و روزگار انسان را به سوی هنر فرا می خواند.

به گزارش ایسنا، رنگ و بوی هنر در غوغا شهر جاری است و آرامش را در میان شلوغی‌ها به مردم هدیه می دهد. امروز گالری‌ها و نمایشگاه‌ها مانند همیشه قلم خود را رنگی ساخته‌اند، تابلوی زندگی را جانی دوباره بخشیدند و هنردوستان را به سوی خود فرا می خوانند.

نمایشگاه گروه نقاشی خط سوم در گالری نگاه نو در ساعت ١۶ تا ٢۰ برگزار می شود. این نمایشگاه تا ۱۶ اسفندماه به روی علاقه مندان باز است.

حراج نقاشی های کوچک اصفهان۲، هم زمان با سومین سال افتتاح گالری اکنون در ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری اکنون گشایش می یابد و تا ۲۳ اسفندماه آماده بازدید علاقه مندان است.

امروز نمایشگاه گروهی “یک برش کرج” در ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری آپادانا گشایش می شود و تا ۲۱ اسفندماه آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه گروهی تصویرسازی “روایت هایی از جنس خیال” امروز ساعت ۱۷ تا ۲۱:۳۰ در گالری گمان افتتاح می شود و تا ۱۷ اسفند ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه عکس گروهی ارامنه اصفهان به یاد زنده یاد زاون قوکوسیان در ساعت ۹ تا ۱۲ و ۱۵ تا ۱۸ در گالری سعدی حوزه هنری برگزار می شود و تا ۱۷ اسنفد ادامه خواهد داشت.

خبر جدید  رونمایی از درِ ضلع شرقی داخل حرم امام حسین(ع)

نمایشگاه گروهی آبرنگ “گذر زمان” از آثار مصطفی شعر باف، مهدی خسرویان، پارسا پاینده و مهدی باغ زرشکی در ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری نقش قلم برگزار خواهد شد که در هم آمیختن رنگ و قلم و رنگ را به نمایش کشیده است.

آخرین روز نمایشگاه نقاشی دیجیتال “دیرباز” مبین اسلامیه در سه دری فیروزه صفوی برگزار خواهد شد و علاقه مندان می توانند در ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۳ به خانه صفوی مراجعه کنند.

کانون هلال‌احمر دانشگاه اصفهان به نفع کودکان مبتلا به سرطان و آنمی و نیازمندان بازارچه خیریه “ماه امید ۴” در ساعت ۹.۳۰ تا ۱۸ در دانشگاه اصفهان را برگزار کرده است.

نمایشگاه “الفبال” آثار سولماز نراقی و ساجده شریفی در ساعت ۱۰ تا ۲۲ در گالری بیان برگزار می شود و آماده بازدید علاقه مندان است.

آثار حامد صحیحی در نمایشگاه “محدوده ی امن” ساعت ۱۱ تا ۱۹ در گالری امروز به نمایش گذاشته شده است و تا ۲۴اسفندماه به روی علاقه مندان باز است.

امروز نمایشگاه گروهی عکس “پرسه” توسط حوزه هنری و دانشگاه هنر اصفهان در ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰ در گالری نقش‌خانه برگزار خواهد شد و تا ۱۴ اسفند آماده بازدید علاقه مندان است.

نگارخانه سیتی سنتر نیز نمایشگاه گروهی نقاشی را در ساعت ۱۰ تا ۲۲ در سیتی سنتر برگزارمی کند که تا ۱۵ اسفند آماده بازدید علاقه مندان خواهد بود.

امروز تئاتر “آدامس” به نویسندگی و کارگردانی رامین سامانی ساعت ۲۰ در سالن کوچک مجموعه فرشچیان بر روی صحنه خواهد رفت. تئاتر “ترور نافرجام” به نویسندگی و کارگردانی محمدعلی عمادی در ساعت ۱۸.۴۵ در نگارستان امام‌خمینی بر روی صحنه می رود و این تئاتر توسط موسسه تنظیم و نشر آثار امام‌خمینی برگزارشده است. هم چنین تئاتر “دوئت؛ دو نمایش با یک بلیط” کاری از محمد جواد سجادی در ساعت ۱۸ در مجتمع هنری فرشچیان، تماشاخانه اصفهان بر روی صحنه خواهد رفت.

خبر جدید  تعطیلی سه آب انبار کاشان به علت نفوذ بارش‌های بهاری

نمایش کمدی موزیکال “سوسک پری” به کارگردانی میثم طاهری در ساعت ۱۹ در تماشاخانه نگاه بر روی صحنه خواهد رفت. نمایش”اسکله” کاری از هادی مهرابی نیز در ساعت ۱۹ در سالن سعدی به روی صحنه خواهد رفت. پرفورمنس آرت “یک وارونگی متناقض” با اجرایی از بهنام رضایی در ساعت ۱۹ در تماشاخانه ارغوان واقع در شهرضا، چهار راه شهرداری، ابتدای خیابان ولی عصر غربی برگزار خواهد شد.

فیلم های “بلوک ۹ خروجی۲ “، “دعوتنامه”، “مادری”، “اسرافیل”، “هاری”، “ماخیلی باحالیم”، و “آینه بغل” در پردیس سینمایی چهارباغ اکران خواهند شد. فیلم “بدون تاریخ بدون امضا” در سینما فلسطین اصفهان به نمایش در می آید. سینما سپاهان اصفهان نیز فیلم های “آینه بغل” و “دخترعمو پسرعمو” را اکران خواهد کرد. فیلم های “هجوم”، “شاید عشق نبود” و “یک غناری یک کلاغ” در سینما سوره اصفهان اکران خواهند شد. سینما قدس نیز فیلم “آینه بغل” را اکران می کند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد