چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
12:08:59 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گشایش نمایشگاه تخصصی تکنولوژی کشاورزی در اصفهان
گشایش نمایشگاه تخصصی تکنولوژی کشاورزی در اصفهان
هفدهمین نمایشگاه تخصصی تکنولوژی کشاورزی (AGROVET) در اصفهان گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز اصفهان؛ در این نمایشگاه فعالان ۹۶شرکت از استان های اصفهان، تهران، مازندران، قزوین، یزد، همدان، زنجان، گلستان، خراسان رضوی و آذربایجان غربی در حوزه های نهاده ها، آبیاری، تجهیزات و سازه های گلخانه ای آخرین دستاوردهای روز بخش کشاورزی را در در سه سالن نمایشگاهی به مساحت ۸هزار و ۵۰۰مترمربع به نمایش گذاشتند.
در این رویداد اقتصادی ۲۶شرکت فعال در بخش سازه های گلخانه ای، ۴۴شرکت در بخش آبیاری و ۲۶شرکت در بخش نهادها انواع فعالیت های خود در زمینه تولید و واردات بذر، تولید کود، تهیه و توزیع نهاده های کشاورزی و سموم را عرضه کردند.
استان اصفهان یکی از مراکز اقتصادی و از قطبهای صنعت کشاورزی کشور است که با دارا بودن شرایط اقلیمی متنوع و قابلیتهای بالقوه منابع طبیعی و منابع انسانی تجهیز شده، جایگاه خود را به عنوان یکی از استانهای مهم کشور در زمینه تولید محصولات کشاورزی، دامی و پروتئینی تثبیت کرده و موفقیتهایی در بخشهای مختلف به دست آورده است.
هفدهمین نمایشگاه تکنولوژی کشاورزی اصفهان(AGROVET) تا هشتم دی از ساعت ۱۵تا۲۱ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل تاریخی شهرستان دایر است.
منبع :: http://isfahan.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  حمل و نقل رایگان شهروندان اصفهانی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد