چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
22:48:50 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گردهمایی سیاسی در ناحیه دهاقان
گردهمایی سیاسی در ناحیه دهاقان
همزمان با ایام دهه مبارک فجر، گردهمایی سیاسی در مکان نمازخانه ناحیه دهاقان با حضورمسئولین و کارکنان این ناحیه با موضوع دهه فجر و انقلاب اسلامی برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بسیج دهاقان، استاد مدنی شکل گیری انقلاب اسلامی و تاریخ را از آغاز جنگ جهانی بیان نمود که شاهان قاجار چقدر بی کفایت بودند […]

همزمان با ایام دهه مبارک فجر، گردهمایی سیاسی در مکان نمازخانه ناحیه دهاقان با حضورمسئولین و کارکنان این ناحیه با موضوع دهه فجر و انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج دهاقان، استاد مدنی شکل گیری انقلاب اسلامی و تاریخ را از آغاز جنگ جهانی بیان نمود که شاهان قاجار چقدر بی کفایت بودند و قسمت‌های زیادی از خاک کشور را تقدیم بیگانگان نمودند.
مدنی افزود: آخرین پادشاه قاجار که احمد شاه بود توانایی اداره کشور را نداشت و انگلستان روی فردی به نام رضا شاه سرمایه گزاری کرد که انسان زورگو و مستبدی بود.
وی تاکید کرد: شاه با کشف حجاب ضربه سنگینی به کشور وارد کرد و ثابت کرد که فقط بیگانگان برای او مهم هستند و برای ملت خود هیچ اهمیتی قائل نبود  بعد از او فرزندش محمد رضا روی کار آمد از سال ۴۲ به بعد امام خمینی به مقابله جدی با او برخواست تا اینکه ایشان را به مدت ۱۵ سال به عراق و ترکیه  تبعید کردند.
وی خاطر نشان کرد: از مهمترین تفاوت‌های فردی مثل امام و شاه این بود که امام برای هم وطنان خودش خاضع بود و برای دشمنانش بی رحم، ولی شاه با مردم خودش مقابله می‌کرد و مقابل بیگانگان تعظیم می‌کرد.
این کارشناس مسائل سیاسی افزود: کشور‌های استکبار همیشه در صدد مقابله و آسیب رساندن به این ملت هستند.
وی تصریح کرد: مهمترین و طولانی‌ترین جنگ قرن که دفاع مقدس نام دارد را به ما تحمیل کردند.
وی افزود: انقلاب‌های زیادی در جهان اتفاق افتاده که بعضاً میلیون‌ها کشته بر جای مانده است، ولی در ایران و انقلاب اسلامی با تدبیر حکیمانه امام از سال ۴۲ تا ۵۷ فقط ۶۳۰۰ نفر جان باختند بعضی‌ها به امام می‌گفتند جواب گلوله مشت نیست و ما هم باید با ان‌ها با اسلحه برخورد کنیم که امام مخالفت کردند و گفتند باید با کمترین تلفات  این انقلاب شکل بگیرد و بحمدالله این اتفاق افتاد.
کارشناس مسائل سیاسی به سؤال یکی از برادران که چرا رهبری شخصاً در امور دخالت نمی‌کند، گفت: ما برای چه انقلاب کردیم، شاه در همه امور دخالت می‌کرد و فقط حرف خودش اهمیت داشت، الان رهبری در مورد همه مسائل اطلاع دارند، ولی می‌خواهند مسئولین و مردم خود به این درک برسند که باید به درون اتکا کنند و تنها راه نجات کشور اقتصاد مقاومتی است نه بیگانگان.

خبر جدید  طرح دو فوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان، بايستي با هوشمندي نمایندگان مجلس تصویب شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد