یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
1:18:03 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گردهمایی استاندار جدید اصفهان با فرمانداران و مدیران کل
گردهمایی استاندار جدید اصفهان با فرمانداران و مدیران کل
محققان یک شرکت دانش بنیان در اصفهان نخستین بار موفق به تولید دستگاه آب شیرین کن خورشیدی شدند.

گردهمایی استاندار جدید اصفهان با فرمانداران و مدیران کلبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز اصفهان؛ استاندار در گردهمایی فرمانداران و مدیران کل استانداری اصفهان گفت: یکی از سیاست های دولت دخالت ندادن گرایش سیاسی در انجام امور است و اگر مدیری نمی تواند اینگونه عمل نماید باید جای خود را به دیگران دهد.
عباس رضایی گفت: فرمانداران باید تمام وقت در محل خدمت خود حاضر باشند و اگر به هر دلیلی این امکان برایشان وجود ندارد باید از سمت خود استعفا دهد.
اتمام طرح های نیمه تمام، جذب سرمایه، لزوم تدوین سند آمایش سرزمین در شهرستان ها، جشن چهلمین پیروزی سالگرد انقلاب، مشکلات بانک ها، ساده زیستی و پرهیز از تجمل گرایی ، کار آفرینی، دوری از سیاسی کاری، مسئله ارزیابی فرمانداران، رسیدگی به خانواده های ایثار گران و طبقات ضعیف جامعه، ایجاد حس کرامت بین کارمندان و ارباب رجوع، نظم اداری، تربیت جوانان برای مدیریت آینده کشور از مواردی بود که استاندار در این جلسه به آن ها پرداخت.
قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هم در این جلسه گفت: باید چهارمقوله دولت الکترونیک، آب، اشتغال بویژه اشتغال های نو و گردشگری و تفویض اختیارات در دستور کار مدیران و فرمانداران قرار گیرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی هم با ارائه گزارشی از فعالیت های عمرانی استانی، گفت: لیست طرح ها برای جذب سرمایه گذار در اختیار فرمانداران قرار خواهد گرفت.
فرمانداران استان نیز در این جلسه با بیان مشکلات در حوزه های مختلف و نبود اختیارات کافی در اداره شهرستان، مواردی را در خصوص تخصیص نیافتن بهنگام اعتبارات و همکاری نکردن بانک ها و برخی دستگاه ها عنوان کردند.
مشاوران استاندار هم در این نشست با تاکید بر کادر سازی و استفاده از نیروهای جوان، گفتند: در شرایط جنگ نابرابر اقتصادی باید آرایش جنگی داشته و در این راستا بروکراسی هیچ جایگاهی نخواهد داشت.
قاسمی سرپرست معاونت سیاسی- امنیتی و اجتماعی استانداری هم گفت: استماع راهبردها و رهنمودهای استاندار محترم در جهت اجرای این سیاست ها در حوزه محل خدمت فرمانداران استان در جهت اهداف برگزاری این گردهمایی می باشد.


منبع :: http://isfahan.iribnews.ir

خبر جدید  قدردانی و پاسداشت مادر شهیدان یاسینی
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد