چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
13:30:00 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کوهنوردان انتقال دهنده پیکرها، تا ساعاتی دیگر به پایین می‌رسند
کوهنوردان انتقال دهنده پیکرها، تا ساعاتی دیگر به پایین می‌رسند
استاندار اصفهان گفت: از دو مسیر شمال (پادنا) و از طرف مقابل (سی سخت) پیکرهای حادثه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج در حال انتقال یافتن به پایین است و کوهنوردان تا ساعاتی دیگر به پایین می‌رسند. به گزارش ایسنا، مهرعلیزاده توضیح داد: با گروهی از امدادگران که در ارتفاعات دنا در حال تلاش برای انتقال […]

استاندار اصفهان گفت: از دو مسیر شمال (پادنا) و از طرف مقابل (سی سخت) پیکرهای حادثه سقوط هواپیمای تهران – یاسوج در حال انتقال یافتن به پایین است و کوهنوردان تا ساعاتی دیگر به پایین می‌رسند.

به گزارش ایسنا، مهرعلیزاده توضیح داد: با گروهی از امدادگران که در ارتفاعات دنا در حال تلاش برای انتقال اجساد سانحه هوایی مسیر تهران – یاسوج صحبت کردم. آنان اعلام کردند که به دلیل شرایط بسیار بد جوی و وجود طوفان و برف در ارتفاعات دنا احتمال آسیب دیدن کوهنوردان در حین انتقال اجساد وجود دارد. قرار است اجساد یا به صورت کوله‌پشتی و با شرایط کولبری یا با کمک برانکارد به پایین انتقال داده شوند اما در شرایط فعلی، عملیات انتقال با کندی مواجه شده است.

وی تصریح کرد: فردا امکان جست و جو برای یافتن باقی اجساد و قطعات هواپیما وجود نخواهد داشت و هر زمان شرایط جوی اجازه دهد جست و جو ادامه می‌یابد. امکان استفاده از بالگرد برای انتقال اجساد وجود نداشت با وجود اینکه بالگردها در منطقه آماده هستند.

مهرعلیزاده ادامه داد: قطعات باقی مانده از هواپیما و اجساد در فاصله ۲۰۰ متری از نوک قله دنا قرار گرفته‌اند و شیب این قله بسیار زیاد و خطرناک است.

وی خاطرنشان کرد: ۷۰ نیروی جدید شامل اعضای تکاوران ارتش و هلال احمر با ۴۰ نیروی امدادگر که در شب گذشته در ارتفاعات فعالیت می‌کردند، جایگزین خواهد شد. به میزان ۲،‌ ۲۴ ساعت انجام عملیات نیاز است، اما این در شرایطی است که شرایط جوی مناسب باشد.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  باید مخاطب را درک کنیم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد