جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
10:18:37 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک ۲۱۵ میلیاردی حامیان اصفهانی به ایتام و فرزندان محسنین
کمک ۲۱۵ میلیاردی حامیان اصفهانی به ایتام و فرزندان محسنین
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حمیدرضا شیران بیان کرد: این کمک های نقدی و غیر نقدی در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین به ۱۵ هزار و ۹۴۳ نفر از ایتام و فرزندان محسنین این استان اهدا شده است. وی طرح‌های اکرام ایتام و محسنین را از جمله طرح‌های موفق این نهاد دانست […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حمیدرضا شیران بیان کرد: این کمک های نقدی و غیر نقدی در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین به ۱۵ هزار و ۹۴۳ نفر از ایتام و فرزندان محسنین این استان اهدا شده است.

وی طرح‌های اکرام ایتام و محسنین را از جمله طرح‌های موفق این نهاد دانست و افزود: اکنون ۳۵ هزار و ۱۹۹ نفر از نیکوکاران اصفهانی حمایت  شش هزار و ۶۴۰ نفر از ایتام اصفهانی در طرح اکرام را برعهده دارند.

اکرام ایتام

وی گفت: از ابتدای امسال تاکنون حامیان بیش از ۱۳۶ میلیارد ریال نقدی و ۱۶میلیارد ریال هم غیر نقدی به ایتام اصفهان کمک کردند.

شیران افزود: همچنین در طرح محسنین هم با هدف دستگیری فرزندان خانواده های دارای سرپرست از کارافتاده و بیمار ۱۲ هزارو ۹۵۱ حامی حمایت ۹ هزار و ۳۰۳ فرزند مشمول این طرح را برعهده دارند و ازابتدای امسال تاکنون بیش از ۵۱ میلیارد ریال کمک نقدی و ۱۴ میلیارد ریال کمک غیرنقدی به این مددجویان اهدا کرده اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند با حضور در دفاتر کمیته امداد  یا مراجعه به نشانی اینترنتی mohsenin.ir ایتام و فرزندان محسنین را برای بهبود هر چه بیشتر شرایط زندگی آنها یاری کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  استفاده بی رویه از منابع طبیعی کشور را با چالش روبه رو کرده است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد