جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰
9:14:00 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کمک‌های مردمی را به سوریه و لبنان نمی‌فرستیم
کمک‌های مردمی را به سوریه و لبنان نمی‌فرستیم
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، حمیدرضا شیران شامگاه سه‌شنبه در همایش تجلیل از خیران و حامیان نیکوکار شهرضا اظهار کرد: در استان اصفهان ۱۰۰ هزار خانوار از خدمات کمیته امداد استفاده می‌کنند. وی با بیان اینکه در سال گذشته ۲۴ میلیارد تومان از محل صدقات مردمی و ۸۳ میلیارد از محل مشارکت‌های مردمی […]

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان شهرضا، حمیدرضا شیران شامگاه سه‌شنبه در همایش تجلیل از خیران و حامیان نیکوکار شهرضا اظهار کرد: در استان اصفهان ۱۰۰ هزار خانوار از خدمات کمیته امداد استفاده می‌کنند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته ۲۴ میلیارد تومان از محل صدقات مردمی و ۸۳ میلیارد از محل مشارکت‌های مردمی جمع‌آوری شد، تصریح کرد: سهم هر خانواده تحت پوشش از محل صدقات ۲۰۰ هزار تومان در سال و ماهیانه ۸۰۰ هزار تومان از محل کمک‌های مردمی است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با بیان اینکه برخی افراد و بعضی رسانه‌های بیگانه با انتشار اخبار دروغی به دنبال بی‌اعتماد کردن مردم به کمیته امداد هستند، اظهار کرد: هیچ مبلغی از کمک‌های مردمی به کشورهای سوریه و لبنان و فلسطین ارسال نمی‌شود، زیرا شرعا این کار حرام است.

وی تصریح کرد: اگر قرار باشد به کشورهای دیگر کمک کنیم، این مطلب را از طریق نوشتن پشت هر صندوق، به کمک‌کنندگان اعلام می‌کنیم.

شیران با بیان اینکه برخی افراد گمان می‌کنند، خانوارهای تحت پوشش این نهاد، مصرفی هستند، گفت: چهار میلیون نفر در کشور، معادل پنج درصد از جمعیت ایرانیان، تحت پوشش کمیته امداد هستند، در حالی که ۲۰ درصد محصولات دامی و کشاورزی، حدود ۲۰ درصد صنایع دستی و بیش از ۶۰ درصد فرش تولیدی در کشور، توسط این خانوارها تولید می‌شود.

وی تصریح کرد: در استان اصفهان ۴۰ هزار حامی از ۲۵ هزار فرزند یتیم حمایت می‌کنند و ۱۴ هزار دانش‌آموز و پنج هزار دانشجو نیز از خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره)، استفاده می‌کنند.

خبر جدید  اصفهان مقصد بسیاری از مراجعان برای عمل های زیبایی است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان وی با بیان اینکه ۴۴ هزار طرح اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان اصفهان اجرا می‌شود، گفت: در سال گذشته ۱۰ هزار خانوار از شمار خانوارهای تحت پوشش خارج شدند، که درآمد چهار هزار خانوار از آن‌ها، به حداقل درآمد اعلام شده از سوی اداره کار رسیده بود.

وی با بیان اینکه در این استان چهار هزار خانوار دارای یک بیمار از خدمات این نهاد استفاده می‌کنند، تصریح کرد: حدود ۴۰ درصد از افراد تحت پوشش کمیته امداد در استان، کهنسال هستند که توان کار کردن ندارند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد