چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
14:21:18 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کشف زمین خواری میلیاردی در گلپایگان
کشف زمین خواری میلیاردی در گلپایگان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسین بساطی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر زمین خواری میلیاردی در گلپایگان  و در راستای اجرای احکام صادره از سوی مرجع قضائی، ماموران پلیس آگاهی به همراه ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی به منظور رفع تصرف به منطقه مورد نظر اعزام شدند. وی با اشاره به […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسین بساطی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر زمین خواری میلیاردی در گلپایگان  و در راستای اجرای احکام صادره از سوی مرجع قضائی، ماموران پلیس آگاهی به همراه ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی به منظور رفع تصرف به منطقه مورد نظر اعزام شدند.

زمین خواری

وی با اشاره به اینکه فرد متصرف بدون مجوز قانونی قطعه زمینی به مساحت ۴۴ هزار و ۹۵۸ متر مربع را تصرف و کشت کرده بود، افزود: ماموران پلیس آگاهی با حضور نمایندگان قضائی و منابع طبیعی این زمین را از تصرف او خارج کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان بیان داشت: زمین تصرف شده توسط کارشناسان ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ارزش گذاری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان در پایان خاطر نشان کرد : این مقدار زمین که مورد تعرض و تصرف غیر قانونی قرار گرفته بود، از دست زمین خوار خلع ید و در اختیار منابع طبیعی شهرستان گلپایگان قرار گرفت.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۵۹۸ متخلف بهداشتی در اصفهان به مراجع قضایی معرفی شدند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد