چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
15:38:17 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کسب ۵ رتبه برتر اصفهان در مسابقات سراسری قرآن بسیج
کسب ۵ رتبه برتر اصفهان در مسابقات سراسری قرآن بسیج
گروه فعالیت‌های قرآنی- مسئول دارالقرآن بسیج استان اصفهان گفت: ۵ نفر از استان اصفهان در مرحله ملی مسابقات سراسری قرآن بسیج رتبه‌های اول تا هفتم را از آن خود کردند. عظیم هاشم‌‍زاده، مسئول دارالقرآن بسیج استان اصفهان در گفت‌وگو با ایکنا از اصفهان، اظهار کرد: ۱۶ نفر از استان اصفهان به مرحله کشوری مسابقات بسیج […]

گروه فعالیت‌های قرآنی- مسئول دارالقرآن بسیج استان اصفهان گفت: ۵ نفر از استان اصفهان در مرحله ملی مسابقات سراسری قرآن بسیج رتبه‌های اول تا هفتم را از آن خود کردند.

عظیم هاشم‌‍زاده، مسئول دارالقرآن بسیج استان اصفهان در گفت‌وگو با ایکنا از اصفهان، اظهار کرد: ۱۶ نفر از استان اصفهان به مرحله کشوری مسابقات بسیج راه یافته بودند که در نهایت ۵ نفر آن‌ها موفق به کسب رتبه‌های برتر اول تا هفتم شدند.
وی افزود: علی رضا خالقی رتبه اول رشته ترتیل زیر ۱۶ سال، علی مرتضایی رتبه سوم رشته قرائت تحقیق زیر ۱۶ سال، امیر حین صالحی رتبه سوم در رشته حفظ ۲۰ جزء زیر ۱۶ سال را در این مسابقات از ان خود کردند.
هاشم‌‍زاده بیان کرد: محمد توکلی رتبه چهارم در رشته حفظ کل زیر ۱۶ سال و محمدرضا اکبریان رتبه هفتم حفظ کل بالای ۱۶ سال را به دست آوردند.
مسئول دارالقرآن بسیج استان اصفهان افزود: در مرحله اول این دوره از مسابقات که در سطح پایگاه‌ها، حوزه‌ها، نواحی و شهرستان‌‌های استان برگزار شد، ۲۰ هزار نفر شرکت کردند که یک هزار نفر آنها در قالب ۲۰۰ تیم ۵ نفره به مرحله استانی راه پیدا کردند.
بیست‌و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن بسیج در روزهای ۹ تا ۱۲ اسفندماه سال جاری در تهران برگزار شد.

انتهای پیام

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مرگ چهار راننده در سوانح رانندگی اصفهان

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد