پنج شنبه, ۲۵ شهریور , ۱۴۰۰
12:03:13 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کسب ۴۷ نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی توسط هنرمندان اصفهانی
کسب ۴۷ نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی توسط هنرمندان اصفهانی
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جعفر جعفرصالحی گفت: هنرمندان اصفهانی موفق به کسب ۴۷ نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در ۲۱ رشته در چهارمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در سال ۹۶  شدند. وی بیان کرد: با توجه به برگزاری چهارمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در سال ۹۶ و […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، جعفر جعفرصالحی گفت: هنرمندان اصفهانی موفق به کسب ۴۷ نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در ۲۱ رشته در چهارمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در سال ۹۶  شدند.

صنایع دستی

وی بیان کرد: با توجه به برگزاری چهارمین دوره داوری نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی در سال ۹۶ و با عنایت به انتخاب و ارسال ۷۰ اثر جهت داوری مرحله نهایی به معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، تعداد ۴۷ اثر در ۲۱ رشته مختلف صنایع دستی و هنرهای سنتی موفق به کسب نشان ملی مرغوبیت گردید.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان افزود: خلاقیت و نوآوری، اصالت، مرغوبیت و قابلیت عرضه در بازار از معیارهای اصلی داوری نشان ملی بوده است.

گفتنی است استان اصفهان با وجود بیشترین هنرمند و تنوع رشته صنایع دستی،  بالاترین آمار تعداد نشان ملی را نیز به خود اختصاص داده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پیروزی پرگل سایپا برابر ذوب‌آهن

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد