جمعه, ۵ آذر , ۱۴۰۰
17:25:09 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«کتاب زندگی به سبک آفتاب» تجدید چاپ شد
«کتاب زندگی به سبک آفتاب» تجدید چاپ شد
گروه فرهنگی: همزمان با سالروز ۳۹ سال جشن انقلاب «کتاب زندگی به سبک آفتاب» با قلم حجت‌الاسلام سروری تجدید چاپ شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، این اثر به قلم حجت‌الاسلام سروری به بیان ویژگی‌های اخلاقی، تربیتی، عبادی، خانوادگی، سیاسی، اجتماعی، عرفانی و اقتصادی امام خمینی پرداخته است. در این نوشتار،  نویسنده سعی […]

گروه فرهنگی: همزمان با سالروز ۳۹ سال جشن انقلاب «کتاب زندگی به سبک آفتاب» با قلم حجت‌الاسلام سروری تجدید چاپ شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، این اثر به قلم حجت‌الاسلام سروری به بیان ویژگی‌های اخلاقی، تربیتی، عبادی، خانوادگی، سیاسی، اجتماعی، عرفانی و اقتصادی امام خمینی پرداخته است. در این نوشتار،  نویسنده سعی کرده به بررسی سیره عملی و رفتاری امام خمینی، و ترسیم سبک زندگی اسلامی با الگو گرفتن از سیره و روش زندگی امام بپردازد تا نمونه‌های متعددی از رفتار و گفتار وی در این زمینه منعکس شود.
این پژوهشگر واستاد حوزوی دیدگاه نظری وعملی امام خمینی را در مورد مسایلی همچون: عبادت و بندگی خدا، امید داشتن به لطف خدا و توکل به او، اخلاص در گفتار و رفتار، توسل به اهل‌بیت(ع)، زهد و بی‌رغبتی به دنیا، رعایت اموال عمومی و بیت‌المال، عزت نفس و صلابت، قاطعیت و سازش‌ناپذیری، تواضع و فروتنی، اعتماد به نفس، خوش‌خلقی، مردم‌داری، شکر و سپاسگزاری در زندگی، نظم و انظباط، سخاوت و بخشش در زندگی، عفو و گذشت نسبت به خطای دیگران، خدامحوری و چگونگی تأمین معیشت و برخی دیگر از رفتارهای خانوادگی ایشان بر اساس آیات قرآن وروایات به صورت بسیار کاربردی اشاره نموده و سبک زندگی اسلامی مورد نظر وی را استخراج کرده‌اند. این کتاب در ۳۲۰ صفحه توسط انتشارات جوانان موفق منتشر شده است.
براساس این گزارش، کتاب مذکور در ظرف مدت ۸ روز به چاپ سوم و در بهمن‌ماه امسال به چاپ پنجم رسید.

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  شیرین‌تر از عسل، رخ نشان داد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد