جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
14:38:43 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش ۷۵ درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در گلپایگان
کاهش ۷۵ درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در گلپایگان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسین بساطی گفت: در راستای کاهش حوادث رانندگی و برقراری نظم و امنیت ترافیکی در معابر درون شهری، برابر آمارها طی ۹ ماهه امسال شاهد کاهش ۷۵ درصدی حوادث رانندگی منجر به فوت هستیم. وی با اشاره به کاهش ۷۵درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در مقایسه با مدت […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسین بساطی گفت: در راستای کاهش حوادث رانندگی و برقراری نظم و امنیت ترافیکی در معابر درون شهری، برابر آمارها طی ۹ ماهه امسال شاهد کاهش ۷۵ درصدی حوادث رانندگی منجر به فوت هستیم.

وی با اشاره به کاهش ۷۵درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، افزود: بیشترین آمار حوادث رانندگی در سطح معابر عمومی را راکبان موتور سیکلت با ۴۵ درصد و عابران پیاده با ۱۲ درصد تشکیل می دهند.

حادثه

فرمانده انتظامی گلپایگان با اشاره به اقدامات ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان در برخورد با تخلفات راهور از افزایش ۳ درصدی برخورد با رانندگان خودروهای متخلف و ۲۶ درصدی برخورد با موتورسواران متخلف خبر داد و افزود: در حوزه اعمال قانون شاهد افزایش نزدیک به ۴ درصدی و در حوزه برخورد با تخلفات حادثه ساز شاهد افزایش ۳۱ درصدی برخوردها هستیم.

بساطی با اشاره به اینکه در حوزه ضبط گواهینامه رانندگان متخلف شاهد افزایش ۱۰ درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هستیم، افزود: در طول سال جاری بیش از ۹ گواهینامه رانندگانی که دارای ۳۰ نمره منفی بوده اند، ضبط شده است.

فرمانده انتظامی گلپایگان عدم توجه به جلو، عدم رعایت حق تقدم و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه را از جمله عوامل مهم بروز حوادث رانندگی در معابر عمومی و درون شهری اعلام و تصریح کرد: رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی نقش مهمی در کاهش حوادث رانندگی دارد.

سرهنگ بساطی در ادامه با اشاره به نقش خانواده ها و مدرسه به عنوان دو نهاد اجتماعی مهم در جامعه در راستای آموزش و فرهنگ سازی برای پیشگیری از حوادث رانندگی و کاهش کشته شدگان این حوادث گفت: آموزش فرهنگ ترافیک نقش مهمی در کاهش حوادث رانندگی در جامعه دارد.

خبر جدید  هشت هزار عدد ترقه و مواد آتش زا در کاشان کشف و ضبط شد

فرمانده انتظامی گلپایگان بیان کرد: انتظار پلیس از خانواده ها و شهروندان این است که با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، پلیس خود باشند و همواره پلیس را در برقراری نظم و امنیت یاری کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد