جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰
14:40:18 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاهش ۴ درصدی تلفات حوادث ترافیکی در اصفهان
کاهش ۴ درصدی تلفات حوادث ترافیکی در اصفهان
به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علی سلیمانپور با اشاره به کاهش ۴ درصدی تلفات حوادث ترافیکی گفت: در در ۱۰ ماه امسال ۸۷۳ نفر در حوادث ترافیکی جان خود را از دست دادند و به اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان ارجاع شدند. وی اظهار کرد: از مجموع تلفات حوادث ترافیکی استان در ۱۰ […]

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، علی سلیمانپور با اشاره به کاهش ۴ درصدی تلفات حوادث ترافیکی گفت: در در ۱۰ ماه امسال ۸۷۳ نفر در حوادث ترافیکی جان خود را از دست دادند و به اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان ارجاع شدند.

وی اظهار کرد: از مجموع تلفات حوادث ترافیکی استان در ۱۰ ماه امسال، ۶۷۵ نفر مرد و ۱۹۸ نفر زن هستند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان افزود: بیشترین تلفات حوادث ترافیکی با ۵۰۷ نفر در جاده‌های برون‌ شهری ، ۳۲۲ نفردر مسیرهای درون ‌شهری ،۱۳ نفر جاده های روستائی و ۳۰ نفر سایر مسیرها گزارش شده است.

 حوادث رانندگی

وی با بیان اینکه آمار مصدومان حوادث ترافیکی در ۱۰ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱،۷ درصد افزایش یافته است یادآوری کرد: در مدت یاد شده ۲۱ هزار و ۸۲۵ مصدوم حوادث ترافیکی به اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان و مراکز تابعه مراجعه کردند که از این تعداد پنج هزار و ۸۵۸ نفر زن و ۱۵ هزار و ۹۶۷ نفر مرد هستند.

سلیمانپور همچنین به افزایش آمار متوفیات ناشی از مسمومیت با گاز منوکسید کربن در ۱۰ ماه سال جاری در استان اشاره کرد و گفت: آمار اجساد معاینه شده در مراکز پزشکی قانونی استان با تشحیص علت مرگ مسمومیت با گاز منوکسید کربن، ۴۶ نفر شامل ۱۰ زن و ۳۶ مرد بودند که نسبت به مدت مشابه سال قبل که این تعداد ۴۰ نفر(۸ زن و ۳۲مرد) بوده افزایش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان همچنین به آمارفوت شدگان ناشی از سوختگی در ۱۰ ماه امسال اشاره کرد و گفت: در این مدت ۱۵۶ نفر، شامل ۶۴ زن و ۹۲ مرد به سبب سوختگی فوت شدند در حالی که این رقم سال گذشته ۱۵۷ بوده است.

خبر جدید  محفل جزخوانی قرآن کریم در امامزاده باقر(ع) خوراسگان برپا می شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد