پنج شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۹
22:37:36 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگزار همراه؛ نخستین اتوماسیون صدور دفترچه بیمه/دریافت دفترچه بیمه بصورت غیرحضوری
کارگزار همراه؛ نخستین اتوماسیون صدور دفترچه بیمه/دریافت دفترچه بیمه بصورت غیرحضوری
به گزارش خبرگزاری موج، دریافت دفترچه بیمه بصورت غیر حضوری با سامانه کارگزار همراه ممکن شد. بر اساس این گزارش، نجف قلی عالی‌پور شامگاه شنبه در مراسم رونمایی از نخستین اتوماسیون غیرحضوری صدور دفترچه بیمه درمان کشور، اظهار کرد: بیمه، یکی از مهم‌ترین عرصه‌های خدمت‌رسانی در کشور است که در دوران بعد از انقلاب اسلامی […]

به گزارش خبرگزاری موج، دریافت دفترچه بیمه بصورت غیر حضوری با سامانه کارگزار همراه ممکن شد.

بر اساس این گزارش، نجف قلی عالی‌پور شامگاه شنبه در مراسم رونمایی از نخستین اتوماسیون غیرحضوری صدور دفترچه بیمه درمان کشور، اظهار کرد: بیمه، یکی از مهم‌ترین عرصه‌های خدمت‌رسانی در کشور است که در دوران بعد از انقلاب اسلامی شاهد رشد و توسعه بسیاری بوده است.

وی با بیان این‌که بیمه، بدون شک یکی از دستاوردهای خلاقانه جامعه بشری به منظور مقابله با رخدادها و حوادث ناگوار است، افزود: بیمه علاوه بر ایجاد محیطی امن برای فعالیت‌های اقتصادی، سبب ایجاد اطمینان برای کار و تولید و سرمایه‌گذاری و به‌طور کلی ایجاد فضای امن و آرام برای فعالیت‌های اجتماعی و اقتصادی است.

رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرضا گفت: واگذاری امور به بخش خصوصی از اهمیت زیادی برخوردار است و صنعت بیمه یکی از مهم‌ترین بخش‌هایی است که قابلیت اجرای این اصل را دارد.

وی با اشاره به جمعیت بسیاری روزانه به کارگزاری‌های رسمی تأمین اجتماعی در سراسر کشور برای انجام امور بیمه‌ای خود مراجعه می‌کنند، بیان داشت: تعویض دفترچه بیمه درمان یکی از مهم‌ترین درخواست‌های مراجعان به کارگزاری‌های رسمی تأمین اجتماعی است.

عالی‌پور با اشاره به این‌که با توجه به شمار فراوان درخواست‌ها در این زمینه لازم بود تا سامانه‌ای طراحی شود که از اتلاف وقت مراجعان جلوگیری شود، تأکید کرد: شرکت «نظر پرداز کارا» با طراحی سامانه‌ای تحت عنوان «کارگزار همراه» زمینه‌ای فراهم کرده که متقاضیان تعویض دفترچه بیمه درمان تأمین اجتماعی، بدون مراجعه حضوری درخواست خود را ثبت و پیگیری کنند.

خبر جدید  ۶۰ درصد عسل‌های وارداتی تقلبی است

بیمه تامین اجتماعی

حذف زمان انتظار بیمه‌شدگان در مرحله چاپ و صحافی دفترچه بیمه

وی با اشاره به اینکه در این روش با حذف زمان انتظار بیمه‌شدگان در مرحله چاپ و صحافی دفترچه بیمه، فرایند صدور آن را به حداقل زمان ممکن، کاهش می‌دهد، ادامه داد: طرح «کارگزار همراه» برای نخستین بار در کشور در کارگزاری رسمی ۹۸ شعبه شهدای شهرستان شهرضا به عنوان پایلوت اجرا شد.

رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرضا گفت: این طرح پس از آن در کارگزاری ۶۷ شعبه یک اصفهان و کارگزاری شهرستان خمینی‌شهر اجرا می‌شود و سرانجام پس از رفع نواقص احتمالی، در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این طرح بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی باید برنامه «کارگزار همراه» بر روی تلفن همراه خود نصب کنند، خاطرنشان کرد: پس از نصب، مراحل درخواست صدور دفترچه انجام و پس از دریافت پاسخ از کارگزاری مبنی بر آماده شدن دفترچه بیمه جدید، برای دریافت آن اقدام کنند.

 

 

اخبار مرتبط:

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد