چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰
1:06:56 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کارگزاران دولت باید سیاست‌های دولت تدبیر و امید را دنبال کنند
کارگزاران دولت باید سیاست‌های دولت تدبیر و امید را دنبال کنند
عباس رضایی در گردهمایی فرمانداران و مدیران کل استانداری اصفهان که با حضور معاونین و مشاورین استاندار برگزار شد، اظهار کرد: مدیران باید در زمان کوتاه خدمت خود بگونه ای عمل نمایند که نام نیک از خود باقی گذارند و نیت خود را در جهت رضای خدا خالص کنند.

شعار سال: استاندار اصفهان گفت: هیچ یک از مسئولین شرعا و قانونا نمی توانند گرایش سیاسی خود را در کار و اجرا دخالت دهند.

عباس رضایی در گردهمایی فرمانداران و مدیران کل استانداری اصفهان که با حضور معاونین و مشاورین استاندار برگزار شد، اظهار کرد: مدیران باید در زمان کوتاه خدمت خود بگونه ای عمل نمایند که نام نیک از خود باقی گذارند و نیت خود را در جهت رضای خدا خالص کنند.

وی بر ساده زیستی و پرهیز از هر گونه تجمل گرایی تاکید کرد و افزود: مردم را با عمل و نه با گفتار خود دعوت به نیکی کنیم.

استاندار اصفهان با بیان اینکه باید همدلی و همراهی بین پرسنل ایجاد شود، افزود: باید حس کرامت بین کارمندان و ارباب رجوع حاکم گردد.

عباس رضایی با تاکید بر اینکه نظم و انضباط اداری اولین وظیفه ی هر مسئولی است، گفت: فرمانداران باید تمام وقت در محل خدمت خود حاضر باشند و اگر به هر دلیلی این امکان برایشان وجود ندارد باید از سمت خود استعفا دهد.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه ماموریت ها باید با هماهنگی صورت گیرد، افزود: ماموریت ها و مرخصی مدیران و فرمانداران باید با ذکر جانشین صورت پذیرد و در غیر این صورت برخورد لازم صورت می گیرد.

عباس رضایی با بیان اینکه فرمانداران باید حس پدر بودن خود را برای شهرستان ها به اثبات رسانند، افزود: هیچ یک از مسئولین شرعا و قانونا نمی توانند گرایش سیاسی خود را در کار و اجرا دخالت دهند.

وی با تاکید بر اینکه مدیران به عنوان کارگزاران دولت تدبیر و امید باید سیاست های دولت را دنبال نمایند، افزود: یکی از سیاست های دولت عدم دخالت گرایش سیاسی در انجام امور است و اگر مدیری نمی تواند اینگونه عمل نماید باید جای خود را به دیگران دهد.

خبر جدید  انتقاد مهرعلیزاده از عملکرد ۳۰ درصدی بانک‌ها در ارائه تسهیلات

رضایی با بیان اینکه مدیران و فرمانداران به عنوان خادم همه اقشار جامعه باید با همه ی احزاب و گروه ها ارتباط داشته باشند، افزود: همدلی و همراهی با نمایندگان در مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه ضروری است ولی در تصمیم گیری ها باید مستقل عمل شود.

وی با تاکید بر اینکه فرمانداران و مدیران باید به مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران و اقشار مختلف مردم رسیدگی کنند، افزود: مردم تشنه ی محبت و خدمت مسئولین هستند.

عباس رضایی با اشاره به تحریم های امریکا و جنگ نابرابر اقتصادی، اظهار کرد: کسی که بتواند شغلی در جامعه ایجاد نمایند قهرمان است و کسی هم که بتواند و انجام ندهد خیانتکار است.

استاندار اصفهان یکی از ملاک های ارزیابی فرمانداران را استفاده از تبصره ۱۹ عنوان کرد و افزود: تسهیل امور تولید و کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری نیز از دیگر ملاک های ارزیابی خواهد بود.

وی با بیان اینکه اولویت امور باید اتمام پروژه های نیمه تمام باشد، خاطر نشان کرد: هر فرمانداری که بیشتر در جهت جذب سرمایه تلاش نمایند در جهت جلب رضای خدا و مردم گام برداشته است و باید در این مسیر در تربیت جوانان فعال و باانگیزه برای جذب پست های مدیریتی در آینده و همچنین استفاده از بانوان در این پست ها شجاعت لازم وجودداشته باشند.

عباس رضایی با اشاره به لزوم تدوین سند آمایش سرزمین در شهرستان ها یادآور شد: برنامه ی برش شهرستانی سندآمایش سرزمین به شهرستان ها ارسال شده است.

رضایی با اشاره به جشن چهلمین پیروزی سالگرد انقلاب اسلامی، اظهارداشت: باید این جشن ها به صورت خودجوش و مردمی برگزار گردد و امید و وحدت و همدلی در جامعه افزایش یابد.

خبر جدید  افزایش ۴ برابری تسهیلات بانکی در استان اصفهان

استاندار اصفهان در پایان تاکید کرد: فرمانداران باید طی یک هفته ی آینده مشکلاتی که با بانک ها دارند و همچنین دستگاه های اجرایی که احتمالاً برای امر تولید و اشتغال ایجاد مانع می کنند را احصا و به دفتر معاون هماهنگی امور اقتصادی ارسال نمایند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷، کدخبر: ۷۹۶۶۹۴ ، www.borna.news


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد