یکشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۰
12:58:57 - پنج‌شنبه 27 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چهار طرح بهداشتی درمانی در کاشان بهره برداری شد
چهار طرح بهداشتی درمانی در کاشان بهره برداری شد
کاشان – ایرنا – چهار طرح بهداشتی و درمانی کاشان به ارزش ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال روز پنجشنبه در آیینی با حضور فرماندار، نماینده مردم در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در این زمینه گفت: این طرح ها شامل مرکز خدمات جامع سلامت روستای آزران و خانه های بهداشت سه روستای ورکان، ویدوج و پنداس می باشد.
ابراهیم کوچکی افزود: برای ساخت و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت روستای آزران با زیربنای ۴۵۰ مترمربع نزدیک به هفت میلیارد ریال از سوی فردی نیکوکار با هدف تامین و ارتقای سطح سلامت جسمی، روانی و بهداشتی مردم منطقه هزینه شده است.
وی بیان کرد: خدمات پزشکی، دندانپزشکی، مامایی، پرستاری، مراقبان سلامت زن و مرد، مشاوره سلامت روان و تغذیه، واکسیناسیون و سلامت محیط و کار در این واحد بهداشتی درمانی ارائه خواهد شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: برای ساخت هر یک از سه خانه بهداشت روستایی با زیر بنای ۱۹۳ مترمربع نیز مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارهای دانشگاه و کمک خیرین سلامت ساز اختصاص یافت.
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در قالب ۱۰۳ خانه، پایگاه و مرکز بهداشتی درمانی در این منطقه خدمات رسانی می کند.
جمعیت افزون بر ۴۶۵ هزار نفری شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان هستند.
۶۱۳۶/۸۱۲۳

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ازدواج در تیران و کرون 20 درصد افزایش یافت

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد