دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
15:07:33 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش بینی بارش باران و برف در مناطق غرب و جنوب اصفهان
پیش بینی بارش باران و برف در مناطق غرب و جنوب اصفهان
حسن خدابخش در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً ناپایدار امروز در استان اصفهان است. وی بیان داشت: بر این اساس برای امروز در اکثر مناطق استان آسمان صاف تا قسمتی ابری از اواخر وقت از غرب استان افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش […]

حسن خدابخش در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر استقرار جوی نسبتاً ناپایدار امروز در استان اصفهان است.

وی بیان داشت: بر این اساس برای امروز در اکثر مناطق استان آسمان صاف تا قسمتی ابری از اواخر وقت از غرب استان افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود.

رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان اضافه کرد: فردا با نفوذ سامانه ناپایدار از غرب بتدرج افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید و در مناطق غرب و جنوب و ارتفاعات استان بارش باران و برف و در سایر مناطق بارش باران پیش‌بینی می شود.

وی با اشاره به اینکه بیشینه دمای هوا در اکثر مناطق یک تا سه درجه افزایش خواهد داشت، ادامه داد: هوای اصفهان امروز قسمتی ابری با وزش باد از بعدازظهر و افزایش ابر پیش بینی می شود.

خدابخش با اشاره به اینکه امروز هوا، نیمه ابری بتدریج افزایش ابر در بعدازظهر با وزش باد نسبتاً شدید و بارش پیش بینی شده است، گفت: فردا هوای اصفهان ابری گاهی با وزش باد نسبتاً شدید و بارش و احتمال رعدوبرق پیش بینی می شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مهاجرپذیری خمینی‌شهر زیاد است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد