شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
1:25:53 - دوشنبه 7 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیروزی با همراهی انقلاب و رهبری کسب می‌شود
پیروزی با همراهی انقلاب و رهبری کسب می‌شود
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: باید بدانیم که هرکدام از ما اگر با انقلاب و رهبر خود همراهی کردیم، پیروز هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اصفهان، حجتالاسلام عباسعلی حیدری در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان که به میزبانی واحد دهاقان برگزار شد، گفت: در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و به رغم همه دشمنیها،کینهتوزیها، توطئهها و طراحیهای خرد و کلانی که علیه ما صورت گرفته، امروز به حمدلله، انقلاب ما که ۴۰سال پیش یک نهال نوپا بود، با استقامت، توکل به خداوند و با فرمانپذیری از رهبری، تبدیل به شجره طیبه و تنومندی شده است.

وی افزود:با لطف خدا، دشمنان ما در این سالها به مراتب ضعیفتر و ما به مراتب قویتر شدهایم. زمانی آمریکا ادعای سیطره و کدخدایی جهان را داشت، اما امروزه از آن ادعا، تنها و تنها یک عربدهکشی بر جای مانده است.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان بیان کرد: آمریکا از روزی که انقلاب به پیروزی رسید، درصدد برآمد که انقلاب را از بین ببرد و در این دیدگاه برای از بین بردن انقلاب و ایران اسلامی با دیگر کشورهای جهان، متفقالقول بود و در داخل نیز گروهی از منافقان بر این آتش دامن زدند و آب به آسیاب دشمنان ریختند.

حیدری اظهار کرد: باید بدانیم که هرکدام از ما اگر با انقلاب و رهبر خود همراهی کردیم، پیروز هستیم و اگر دلمان لرزید و همراهی نکردیم، قطار انقلاب به سمت جلو در حرکت است و این ما هستیم که متضرر خواهیم شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/ ۴۱۲۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  پیروزی انقلاب اسلامی حاصل خون شهدا، جانبازان و ایثارگران است

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد