شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰
1:50:01 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیروان ادیان الهی در کمال آرامش و امنیت در ایران زندگی می‌کنند
پیروان ادیان الهی در کمال آرامش و امنیت در ایران زندگی می‌کنند
گروه اجتماعی – استاندار اصفهان گفت: در ایران پیروان ادیان الهی در کمال آرامش و امنیت در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و نمود واقعی این همدلی در استان اصفهان و بین هموطنان ارامنه و دیگر مذاهب مشاهده می‌شود.

پیروان ادیان الهی در کمال آرامش و امنیت در ایران زندگی میکنند

به گزارش ایکنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بینالملل استانداری اصفهان، عباس رضایی در دیدار اسقف اعظم ارامنه اصفهان و جنوب ایران که به مناسبت سال نو میلادی صورت گرفت، ضمن تبریک به جامعه ارامنه استان اظهار کرد: خرسندم که در ایران پیروان ادیان الهی در کمال آرامش و امنیت در کنار یکدیگر زندگی میکنند و نمود واقعی این همدلی در استان اصفهان و بین هموطنان ارامنه و دیگر مذاهب مشاهده میشود.
استاندار اصفهان با بیان اینکه بسیاری از ارامنه در صنعت کشور پیشرو هستند، افزود: امیدواریم که شاهد ورود بیشتر ارامنه بنظور سرمایه گذاری و گردشگری به استان باشیم.
وی با بیان اینکه ارامنه در جنگ تحمیلی شهدای زیاد را تقدیم ایران نمودند، افزود: این امر نمود همراهی مذاهب در شرایط دشوار است.
رضایی خاطر نشان کرد: به عنوان نماینده عالی دولت در استان، آماده هرگونه همراهی با جامعه ارامنه هستم.
اسقف اعظم ارامنه ی اصفهان و جنوب ایران نیز در این دیدار ضمن تبریک انتصاب دکتر رضایی به سمت استاندار اصفهان و تقدیر از ایشان به دلیل ایجاد آرامش و آسایش در این استان، اظهارداشت: امنیت و آرامش حاکم در شهر در کنار فعالیتهای نیروی انتظامی و با مدیریت ارشد استان شکل گرفته است و در ایام سال نو میلادی شاهد نظم خوبی در استان بودیم.
اسقف سپیان کاشجیان با بیان اینکه جامعه ارامنه در جنگ تحمیلی شهدا و جانبازان زیادی را تقدیم نمودند، افزود: همزیستی مسالمتآمیز یکی از ارزشهای بسیار مهم برای جامعه ارامنه است.
وی با بیان اینکه اکثر افراد جامعه امنیت و آرامش شهر را بر حاصل تلاش مقامات میدانند، اظهار کرد: به اعتقاد من نه تنها حفظ امنیت، آرامش و صلح وظیفه مسئولین است، بلکه زندگی با صلح و آرامش احزاب و پیروان ادیان مختلف و فرهنگهای متفاوت در یک شهر نیز مدیون تلاش مسئولین است.
انتهای پیام


منبع :: http://isfahan.iqna.ir

خبر جدید  سمینار تخصصی «فقه عدالت» در اصفهان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد