جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰
14:07:52 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پلمب ۵۳ واحد صنفی متخلف در اصفهان
پلمب ۵۳ واحد صنفی متخلف در اصفهان
 به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی گفت: با اجرای طرح بازدید و نظارت بر واحد های صنفی، ۵۳ واحد صنفی متخلف به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت مقررات مربوطه توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان در شهر اصفهان شناسایی و پلمب شدند. وی افزود: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی […]

 به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ محمد حسن اسماعیلی گفت: با اجرای طرح بازدید و نظارت بر واحد های صنفی، ۵۳ واحد صنفی متخلف به دلیل نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت مقررات مربوطه توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان در شهر اصفهان شناسایی و پلمب شدند.

وی افزود: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و ساماندهی صنوف فاقد پروانه کسب، طرح نظارت و کنترل بر اصناف  شهر اصفهان توسط ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس به مدت ۸ روز اجرا شد.

پلمب

وی اظهار داشت: در این مدت از هزار و ۱۱۸واحد صنفی بازدید بعمل آمد و در پایان تعداد  ۵۳ واحد صنفی متخلف به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت قوانین و مقررات مربوطه با دستور مقام قضایی پلمب و برای  ۱۴۵ واحد صنفی دیگر اخطاریه پلمپ صادر شد.

سرپرست پلیس امنیت عمومی استان اصفهان با اعلام تداوم و تشدید این گونه برنامه ها و اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس در روز های پایانی سال، از عموم شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تاکید بر افزایش سطح سواد مدیران بحران عمومی

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد