یکشنبه, ۲۲ فروردین , ۱۴۰۰
11:01:55 - سه‌شنبه 30 جولای 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پروژه جدیدی در اصفهان کلنگ زنی نمی شود
پروژه جدیدی در اصفهان کلنگ زنی نمی شود
حسین سیستانی فرماندار اصفهان با اشاره به رشد ۲۸ درصدی بودجه جاری اصفهان نسبت به سال گذشته، گفت: در سال جاری پروژه جدیدی در شهرستان نخواهیم داشت و پروژه های ناتمام گذشته تکمیل می شوند.

شعار سال: فرماندار اصفهان با اشاره به رشد ۲۸ درصدی بودجه جاری اصفهان نسبت به سال گذشته، گفت: در سال جاری پروژه جدیدی در شهرستان نخواهیم داشت و پروژه های ناتمام گذشته تکمیل می شوند.

 حسین سیستانی در کمیته برنامه ریزی شهرستان به منظور بررسی و تصویب پروژه های پیشنهادی و تعیین اعتبارات مورد نیاز دستگاه های اجرایی از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای سال ۹۸، با بیان اینکه قانون بودجه امسال متناسب با شرایط سیاسی و اقتصادی کشور دستخوش تغییراتی شده است، اظهار کرد: بودجه مصوب مجلس شورای اسلامی باتوجه به تحریم های ظالمانه موجود و محدودیت های درآمدی ناشی از کاهش فروش نفت، به گونه ای باید توزیع و مدیریت شود که در پایان سال با کسری بودجه مواجه نشویم.

فرماندار اصفهان از افزایش ۴۰ درصدی اعتبارات شهرستان نسبت به سال گذشته، خبر داد و گفت: امسال، مجموعا ۷۶۵ میلیارد ریال به شهرستان اصفهان تخصیص یافته که این بیانگر رشد ۴۰ درصدی اعتبارات شهرستان در سال جاری است.

وی افزود: امسال، این میزان اعتبار (۷۶۵ میلیارد ریال) در قالب ۳۸۳ پروژه تعریف شده است که بیشترین میزان اعتبار به اداره نوسازی مدارس به دلیل نیاز ضروری واحدهای آموزشی، تخصیص یافته است.

سیستانی با بیان اینکه همه ساله در قانون بودجه، الزاماتی نیز لحاظ می گردد، افزود: براساس این الزامات، محدودیت هایی جهت تقسیم و توزیع بودجه وجود دارد که این فرآیند با مشارکت سازمان برنامه و بودجه، ، استانداری، فرمانداری و مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی و باتوجه به محدودیت های مختلف، منابع موجود و انتظارات و تقاضاهای متعدد، محقق شده است.

خبر جدید  آقای پزشکیان ، در جمع پلیس راهور شوخی نکنید، جدی می گیرند؟

وی به حجم بالای تقاضا و درخواست دستگاه ها و منابع مالی محدود، اشاره و خاطرنشان کرد: حجم تقاضاها و درخواست دستگاه های اجرایی شهرستان برای پیش بینی اعتبارات در مواردی ۵ تا ۱۰ برابر بود که امری کاملا منطقی است، اما متأسفانه تخصیص اعتبارات باتوجه به منابع موجود و شرایط حاکم بر کشور بوده است.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه اولویت اصلی ما در تقسیم و توزیع اعتبارات، تکمیل و اتمام پروژه هایی است که با این میزان اعتبار تکمیل می شوند، تصریح کرد: ما در سال جاری پروژه جدیدی در شهرستان نخواهیم داشت و پروژه های ناتمام گذشته تکمیل می شوند که باید همکاری لازم در این زمینه صورت پذیرد.

سیستانی با اشاره به رشد ۲۸ درصدی بودجه جاری اصفهان نسبت به سال گذشته، عنوان کرد: امیدواریم با وجود محدودیت های موجود، امسال در حوزه بودجه جاری با مشکلات کمتری مواجه شویم.

وی با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم در سال جاری، خاطرنشان کرد: در سال جاری، رویکرد دستگاه های اجرایی و مدیران باید به گونه ای باشد که علاوه بر جلب اعتماد مردم، امیدآفرینی و نشاط در جامعه افزایش یابد و زمینه برای حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی فراهم شود.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: مدیران باتوجه به قانون بودجه و الحاقات آن، در پیشبرد پروژه ها باید از منابع ملی، ملی-استانی، منابع محلی و مشارکت مردم، جلب و جذب سرمایه گذاران و توانمندی های بخش خصوصی، استفاده کنند.
شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری صاحب نیوز،تاریخ انتشار:۶مرداد۱۳۹۸،کدخبر:sahebnews.ir،۹۶۲۲۵۷

پروژه جدیدی در اصفهان کلنگ زنی نمی شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  بخش نظارت سازمان هواپیمایی کشوری کجایی؟ دقیقا کجایی؟
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد