چهارشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۹
9:27:10 - شنبه 11 آوریل 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرنده فروشان اصفهان متمرکز می شوند
پرنده فروشان اصفهان متمرکز می شوند
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری اصفهان گفت: زميني حدفاصل پل تمدن و جاده فرودگاه تملک شده تا پروژه مجتمع صنفي پرندگان بومي ذبحي اصفهان را احداث و واحدهای صنفي آن را از سطح شهر به اين محل انتقال دهيم، دامپزشک نيز در اين كشتارگاه كوچك مستقر می شود.

شعار سال:مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری اصفهان گفت: زميني حدفاصل پل تمدن و جاده فرودگاه تملک شده تا پروژه مجتمع صنفي پرندگان بومي ذبحي اصفهان را احداث و واحدهای صنفي آن را از سطح شهر به اين محل انتقال دهيم، دامپزشک نيز در اين كشتارگاه كوچك مستقر می شود.

محمد مجیری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یکی از معضلاتی که سالیان سال در کمیته امنيت و سلامت غذاي استانداري مطرح بود، موضوع انتقال فروشندگان پرندگان ذبحي يا بومي که بيشتر خيابان عطار نيشابوري است به محلي مناسب بود.

وی افزود: با توجه به این که فعالیت این واحدهای صنفي در مجاورت واحدهاي مسکوني مخاطره‌آميز است، زميني با همکاري شهرداري منطقه ۱۰ حدفاصل پل تمدن و جاده فرودگاه تملک شده تا پروژه مجتمع صنفي پرندگان بومي ذبحي اصفهان را احداث و ۲۰ واحد صنفي آن را از سطح شهر به اين محل انتقال دهيم، البته مقرر شده دامپزشک نيز در اين كشتارگاه كوچك مستقر و بر سلامت طيور ذبحي نظارت كند.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداري اصفهان خاطرنشان کرد: عمليات ساخت و ساز اين پروژه از فروردين ماه آغاز مي‌شود که اميدواريم بتوانيم در مدت هفت ماه آن را بنا کنيم و در اختيار واحدهاي صنفي قرار دهيم.

وی ادامه داد: این پروژه مشارکتی شش میلیارد تومان سرمايه‌گذاري نياز دارد که با مشارکت بخش خصوصي و واحدهاي صنفي تأمين مي‌شود.

مجیری با اشاره به ساماندهی فروشندگان موتورسیکلت شهر اصفهان به ویژه در خيابان سروش، گفت: از دو سال پيش براي احداث مجتمع صنفي موتورسيکلت و دوچرخه اصفهان پيگيري زيادي شده تا آن را با مشارکت بخش خصوصي احداث کنيم.

خبر جدید  شروع ساخت سه نقاهتگاه برای مبتلایان کرونا در اصفهان

وی با بیان اینکه ابتدای سال ۹۹ قرارداد پروژه مجتمع صنفی موتورسيکلت و دوچرخه اصفهان منعقد و عمليات عمراني آن آغاز خواهد شد، اظهار کرد: مجتمع صنفي موتورسيکلت و دوچرخه اصفهان بالغ بر ۲۵۰ ميليارد تومان سرمايه گذاري با زيرساخت ۷۲ هزار مترمربع است که پس از اعلام فراخوان، سرمايه گذار جذب شده است.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداري اصفهان خاطرنشان کرد: براي ايجاد شهرک توليدي طلا، نقره و زيورآلات اصفهان نيز با همکاري بخش خصوصي (شرکت‌هاي وابسته به بنياد مستضعفان) زميني در مجاورت خيابان يازدهم شهرك صنعتي جي به وسعت ۳۰ هكتار به اين امر اختصاص يافته و قرار است ۱۴۷ هزار مترمربع ساخت انجام شود.

وی افزود: شهرداری مجوز لازم را به بخش خصوصی داده و تا قبل از پایان سال آغاز این پروژه بزرگ کلنگ‌زني مي شود تا اين طرح اولين پروژه شهرک طلا در کشور شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری صاحب نیوز،تاریخ انتشار:۱۳فروردین۱۳۹۹،کد خبر:۹۹۸۸۶۱،sahebnews.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد