سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰
11:42:02 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت تسهیلات شش میلیارد ریالی ویژه طرحهای اقتصاد مقاومتی در اردستان
پرداخت تسهیلات شش میلیارد ریالی ویژه طرحهای اقتصاد مقاومتی در اردستان
مسئول بسیج سازندگی اردستان، گفت: تا کنون توانسته ایم شش میلیارد ریال تسهیلات به تقاضا کنندگان اشتغال پرداخت کنیم.  به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از اردستان، امیر صادقی در گفتگویی اظهار کرد: شهرستان اردستان توانسته در موضوع صنایع تبدیلی قدم‌های مثبتی را بردارد که جای کار هنوز باقی است. وی افزود: برپایی نمایشگاه‌های اقتصاد مقاومتی […]

مسئول بسیج سازندگی اردستان، گفت: تا کنون توانسته ایم شش میلیارد ریال تسهیلات به تقاضا کنندگان اشتغال پرداخت کنیم.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از اردستان، امیر صادقی در گفتگویی اظهار کرد: شهرستان اردستان توانسته در موضوع صنایع تبدیلی قدم‌های مثبتی را بردارد که جای کار هنوز باقی است.

وی افزود: برپایی نمایشگاه‌های اقتصاد مقاومتی در طول سال می‌تواند از تولیدکنندگان حمایت کرده و آن‌ها احساس کنند در جایی از آن‌ها حمایت می‌شود.

مسئول بسیج سازندگی اردستان گفت: تا کنون توانسته ایم شش میلیارد ریال تسهیلات به تقاضا کنندگان اشتغال پرداخت کنیم.

 صادقی با بیان اینکه تسهیلاتی که از طریق بسیج سازندگی پرداخت می‌شود در اجرای آن انحرافی وجود ندارد، تصریح کرد: طرح‌ها در قالب طرح‌های کوچک شروع شده و امروزه تبدیل به طرح‌های بزرگی شده که توانسته گفتمان اقتصاد مقاومتی را به عینه عملی کند.

وی تاکید کرد: شهرستان اردستان با اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی کوچک محور می‌تواند در هر زمینه‌ای موفقیت داشته باشد.

مسئول بسیج سازندگی اردستان خاطرنشان کرد: تعامل جهاد کشاورزی، صنعت معدن، میراث فرهنگی، فنی حرفه‌ای و نگاه فرماندار اردستان به اشتغال توانسته در روند اجرای اقتصاد مقاومتی موفقیت‌هایی را داشته باشیم.

صادقی تصریح کرد: عرصه‌هایی همچون انرژی خورشیدی، اشتغال از طریق فضای مجازی و احداث گلخانه‌های کوچک نیاز‌های مردم بوده که مورد پذیرش قرار گرفته و در سال ۹۷ به آن اعتبار تخصیص داده می‌شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تفكر بسيجي را بايد زنده نگه داريم و ترويج كنيم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

بانک پاسارگاد